תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

אבן: "מאמין בקבוצה, נבוא בשישי כדי לנצח"

מכבי הפסידה 84:74 לריאל במדריד בפתיחת סדרת רבע גמר היורוליג, המאמן: "לא ראו הבדלי רמות מטורפים". ווילבקין: "לא היינו במיטבנו, בטוח שנשתפר"

21/04/2022
ראשי · אירופה · אבן: "מאמין בקבוצה, נבוא בשישי כדי לנצח"
סדרת רבע גמר היורוליג התחילה ברגל שמאל מבחינת מכבי Playtika תל אביב, עם הפסד 84:74 במדריד שמעניק לריאל יתרון 0:1 בסדרה. אבל כבר בעוד יומיים תהיה למכבים הזדמנות נוספת לחטוף לבלאנקוס את יתרון הביתיות, וזו המטרה של המאמן אבי אבן ושחקניו.

"שיחקנו טוב מול קבוצה טובה מאוד", ניתח אבן במסיבת העיתונאים לאחר המשחק. "הם קלעו 16 שלשות וזה היה ההבדל בין ניצחון להפסד. לא לקחנו מספיק ממה שהם נתנו לנו ובעוד 48 יש עוד משחק. נתנו להם לשחק חופשי מדי ולא ניצלנו יותר מדי הזדמנויות שהיו לנו כדי לקחת את המומנטום - אם זה לייאפים, אם זה שלשות שפתאום פספסנו. נגד ריאל מדריד אתה צריך להיות חד כדי לנצח, אבל אנחנו מסתכלים קדימה”.

“כבר הראנו שאנחנו יכולים לעשות התאמות”, ציין מאמן מכבי בהתייחס למה שמצפה במשחק הבא, “נלמד איפה פספסנו. נתנו להם לנצח אותנו בנשק הכי משמעותי שלהם, וזה השלשות. הם קלעו כמה שלשות באמת קשות, אבל היו גם כמה שלשות חופשיות שבאו מחוסר ריכוז וחוסר שימת לב שלנו. נעבוד על זה.“היינו קרובים מאוד להפוך את המשחק, אבל היו כמה טעויות לא מחויבות המציאות, כמה כדורים שמתפספסים ולא הצלחנו לעשות את זה”, הוסיף אבן, “חבל, אבל אנחנו שם. בעוד יומיים נגיע לכאן שוב כדי לנצח. אני מאמין בקבוצה הזאת. אני לא חושב שראו הבדלי רמות מטורפים”.

“אני חושב שהייתה לנו הזדמנות לקחת את היתרון והמומנטום ולא לקחנו אותו”, ניתח בסיום רומן סורקין, “המשחק נגמר, יש לנו עוד משחק בעוד 48 שעות והפנים קדימה. השלשות היו פקטור מאוד חשוב, עשינו גם עבודה טובה מאוד בריבאונד ההתקפה נגד יריבה שטובה מאוד בזה. אנחנו צריכים לעצור את השלשות שלהם, לדעת לקחת את המומנטום כמו שלא עשינו היום”.“הם ניצחו משחק אחד, אבל זו סדרה ארוכה”, הזכיר סקוטי ווילבקין, “הם באו יותר חדים מאיתנו. אנחנו צריכים לנוח ובתקווה לבוא יותר טובים ביום שישי. מה צריך לשפר? הכל צריך לשפר קצת. אנחנו צריכים לעצור את הזריקות לשלוש שלהם, הם קלעו 16 פעמים וזה הכריע את המשחק”.

מספר 1 בצהוב-כחול הביט קדימה למשחק השני: “באופן כללי אני לא מאוכזב מדי מהמשחק הזה - לא היינו במיטבנו והפסדנו רק ב-10 נקודות, זה בקלות היה יכול להיות פחות, אז נראה מה יהיה במשחק הבא.  אני בטוח ביכולת שלנו לנצח את המשחק השני. אנחנו יכולים להשתפר הרבה ואני מתרגש לקראת משחק מספר 2”.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×