תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

אבן: "מאמין שעם הקהל שלנו בהיכל ננצח"

אחרי ההפסד במדריד שהוריד את מכבי לפיגור 2:0 בפלייאוף, המאמן נותר אופטימי: "צריכים לחזור למה שהביא אותנו לפה". אוואנס: "חייבים להישאר מאוחדים"

22/04/2022
ראשי · אירופה · אבן: "מאמין שעם הקהל שלנו בהיכל ננצח"
אחרי שני משחקים במדריד, מכבי Playtika תל אביב מוצאת את עצמה עם הגב אל הקיר - אבל הכל עוד יכול להשתנות. האלופה הישראלית הפסידה 95:66 לריאל במשחק מספר 2 של סדרת הפלייאוף, ויודעת שהיא צריכה לנצח את כל שלושת המשחקים הנותרים בסדרה כדי להעפיל לפיינל פור. זה מתחיל ביום שלישי הקרוב ב-21:00, כאשר משחקי רבע הגמר יעברו להיכל.

“הגענו למשחק עם המון מוטיבציה ואמונה, וכמה רגעים לא טובים הוציאו אותנו לגמרי מהמשחק ברמה המנטלית”, אמר אבי אבן לאחר המשחק, “עכשיו אוספים את השברים ומתכוננים למשחק הבא”.

המאמן התייחס לסיבות להפסד: “היו לנו כבר משחקים שהפסדנו בהם בצורה פחות נעימה, והיו המון משחקים  - בטח לאחרונה - שידענו לחזור ולקחת אותם. היום ברחנו קצת ממה שהביא אותנו למקום הזה, ברמה ההתקפית וברמה ההתקפית. היה יותר מדי התלהבות ורצון, פספוסים של חוסר ריכוז, כדורים של 50-50 שלא לקחנו. זה לא ליגה, זה פלייאוף - להפרש אין משמעות. אנחנו צריכים לחבר את מה שצריך, להגיע לתל אביב עם הקהל שלנו ולאסוף משחק אחר משחק”.למרות ההפסד, אבן לא מוריד את הראש: “לאורך ההיסטוריה של הכדורסל היו כל כך הרבה מקרים שקבוצות חטפו 20 או 25 הפרש ובאו למשחק הבא וניצחו אותו. זה לא משהו מופרך. אנחנו צריכים למצוא את הדרך. כן, אני מאמין. אנחנו צריכים לחזור לדברים שהובילו אותנו להיות בפלייאוף ולהביא את זה למשחק הבא עם הקהל שלנו ועם האנרגיות שלנו ולנצח את ריאל מדריד”.

“לא שידרנו על אותו גל והייתה חסרה לנו אנרגיה”, אמר קינן אוואנס לאחר המשחק, “אנחנו צריכים להיות מחוברים ולא לאפשר לטעות אחת להוביל לטעות נוספת. הכדורסל מלא בעליות וירידות ואנחנו חייבים להישאר מלוכדים. זה הפלייאוף ואנחנו חייבים להמשיך להילחם”.“אנחנו עושים טעויות בהגנה על שלשות ובכדורים החוזרים”, הוסיף הגארד, “זה היה חלק משמעותי בהתקפה שלהם - מחטיאים שלשה, תופסים ריבאונד וזורקים שוב. עשינו עבודה טובה יותר במשחק הראשון ואנחנו צריכים לחזור לזה”

“הכל מתחיל בנו, אנחנו צריכים להישאר מאוחדים ולעודד אחד את השני, גם אם עושים טעויות. אנחנו צריכים להמשיך להאמין אחד בשני. אנחנו מאמינים זה בזה, אבל אלה היו שני משחקים קשים ואנחנו צריכים להפוך את התמונה”, סיכם אוואנס.

בסיום המשחק התראיין גם מאמן ריאל מדריד פאבלו לאסו, ומיהר לצנן את ההתלהבות המקומית: "עכשיו עוברים לתל אביב. תהיה שם אווירה נהדרת וזה יהיה משחק שונה לחלוטין".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×