תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ReSale: שירות למנויים לקראת ירושלים

שימו לב: משחק הליגה האטרקטיבי ייערך ביום ראשון. מחזיקי מנוי מכבי יכולים להעמיד את הכרטיס למכירה רשמית דרך אתר המועדון

24/04/2022
ראשי · חדשות · ReSale: שירות למנויים לקראת ירושלים
מכבי Playtika תל אביב מציעה אפשרות מיוחדת עבור קהל המנויים - ReSale, מכירה חוזרת רשמית של כרטיסים באמצעות המועדון. מדובר באופציה שנפתחת במשחקים נבחרים ומניחה למנויי מכבי להחזיר לעצמם חלק מהכסף במקרים בהם לא יכולים או לא מתכוונים להגיע למשחק עליו כבר שילמו. 

לקראת המשחק הקרוב מול הפועל ירושלים - שיתקיים ביום ראשון - הודיע המועדון על פתיחת ReSale, העמדת הכרטיס למכירה חוזרת רשמית נעשית דרך עמוד ניהול הכרטיסים במנוי שבאתר מכבי - maccabi.co.il. אם הכרטיס יימכר, המנוי יקבל 60 שקלים מערכו בצורת זיכוי לחידוש המנוי. אם הכרטיס לא יימכר דרך המועדון, הוא יוחזר אל המנוי כשעתיים לפני המשחק ללא כל התחייבות. 

כך יכולים מנויים שלא יכולים להגיע אל המשחק לעזור לקבוצה בכך שלא ייווצרו קרחות ביציעים ולאפשר לאנשים שלא השיגו כרטיס להגיע למשחק. בנוסף, כמובן, מחזיר לעצמו המנוי המוכר 60 שקלים משווי הכרטיס בצורת זיכוי לחידוש המנוי בהמשך הדרך. כמובן, מנוי שהעביר את הכרטיס ל-ReSale יוכל לבטל את האפשרות ולהחזיר לעצמו את הכרטיס אם זה עדיין לא סומן כנמכר. 

יש להדגיש כי אפשרות ה-ReSale לא קיימת בכל משחקים, אלא רק במשחקים בהם הודיע המועדון על פתיחת האופציה למכירה חוזרת.   

לצפיה בסרטון הדרכה כיצד לעשות זאת לחצו כאן >

לעמוד ניהול הכרטיסים במנוי לחצו כאן >


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×