תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

סורקין: "זה המשחק הכי חשוב העונה"

הביג-מן הישראלי של מכבי דיבר לקראת משחק מספר 3 נגד ריאל מדריד: "עשינו עבודה טובה על טבארס, עכשיו צריכים לעשות את זה גם מול פוארייה"

25/04/2022
ראשי · אירופה · סורקין: "זה המשחק הכי חשוב העונה"
סורקין: "זה המשחק הכי חשוב העונה"
כשמכבי Playtika תל אביב נמצאת בפיגור 2:0 בסדרה ומרגישה את הגב צמוד לקיר, גם רומן סורקין יודע: "זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה". הפורוורד-סנטר הישראלי של הצהובים דיבר לקראת משחק מספר 3 נגד ריאל מדריד בפלייאוף היורוליג, התייחס ליכולת שלו בסדרה והביע אמונה שמכבי יכולה לגבור על היריבה מספרד ולהתחיל קאמבק.
"אנחנו צריכים לעקוב אחרי תכנית המשחק שלנו", אמר סורקין במסיבת עיתונאים לפני המשחק, "לא עשינו את זה במשחק השני, אבל אני חושב שבמשחק הראשון הם לא הגיעו לממוצעים שלהם בכדורים החוזרים. אנחנו צריכים לתת יותר מאמץ בצד ההגנתי, לסגור יותר חזק לריבאונד ולבוא יותר מוכנים. המשחק הזה הוא כמו גמר בשבילנו"."זו חווית למידה גדולה בשבילי לשחק בפלייאוף", אמר סורקין על ההתקדמות שהוא עשה בסדרה, "כבר שיחקתי נגד ריאל מדריד והשחקנים האלה, אבל האווירה והמעמד - אני חושב שזה עזר לי בתור שחקן. אבל יותר חשוב לנצח".

הביג מן הכשרוני דיבר גם על המץ'-אפ מול הגבוהים של ריאל. "אני חושב שאדי טבארס לא שיחק כל כך טוב בסדרה הזו", אמר מספר 9 בצהוב-כחול, "ונסן פוארייה נתן את אחד המשחקים הכי טובים שלו העונה ביורוליג וחבל שזה קרה נגדנו. אני חושב שעכשיו אנחנו צריכים לבוא ולעצור אותו, אבל זה מאמץ קבוצתי. גם אם שחקן שסוגר אותו לא לוקח את הריבאונד - פשוט לדחוף אותו מתחת לסל. אנחנו צריכים להשקיע יותר מאמץ ולבוא מוכנים אליו יותר. עשינו עבודה טובה על טבארס ועכשיו צריכים לעשות את זה גם עם פוארייה. אנחנו צריכים להביא משחק שלם בבית, האוהדים ידחפו אותנו עם אנרגיות. זו סיטואציה שאנחנו יודעים שאין דרך חזרה, זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×