תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"נצטרך לרתום את האנרגיה מהאוהדים"

סקוטי ווילבקין ממוקד מטרה לקראת המשחק השלישי מול ריאל מדריד: "יהיה משחק שונה, ממש רוצה לנצח"

25/04/2022
ראשי · חדשות · "נצטרך לרתום את האנרגיה מהאוהדים"
סקוטי ווילבקין כבר ראה לא מעט דברים בקריירת היורוליג שלו, כעת גם הוא יודע שקבוצתו עם הגב לקיר וחייבת ניצחון כדי להמשיך את העונה בזירה האירופאית. מכבי Playtika תל אביב תארח את ריאל מדריד למשחק השלישי בסדרת רבע הגמר (2:0) והגארד ממוקד במטרה. 

"אנחנו צריכים למנוע מהם להשיג כל כך הרבה זריקות פנויות מהשלוש. צריך לאלץ אותם לשחק יותר אחד על אחד ולזרוק מולנו ממהלכי כדרור", הדגיש סקוטי ווילבקין רגע לפני האימון המסכם לקראת המשחק, והתייחס להפסד האחרון במדריד: "היה מביך להפסיד בצורה כזאת. רצינו לנצח ואנחנו לא רוצים שזה יקרה שוב הפעם".

"יהיה בהחלט משחק שונה, האווירה תהיה שונה והפעם לטובתנו", הבהיר הגארד, שקלע 20 נקודות במשחק הראשון ושמונה בשני. כשנשאל על חשיבות האווירה הלוהטת בהיכל, השיב: "נצטרך לעשות את המיטב כדי לרתום את האנרגיה שההיכל והאוהדים נותנים לנו כדי ליצור משחק חיובי". ווילבקין אף נשאל על השליטה של גבוהי ריאל מדריד בצבע, וענה: "אני חושב שזה מתחיל עם הגבלת השלשות הפנויות שלהם. כשהם זורקים, אז קשה לסגור את הגבוהים שלהם לריבאונד וכך הם משיגים נקודות קלות. אם נכריח אותם לשחק אחד על אחד, יתר הדברים יהיו פחות יעילים עבורם. אני רק רוצה לנצח. אנחנו בפיגור 2:0 ואם נפסיד, עונת היורוליג תיגמר. אז אני פשוט ממש רוצה לנצח".

סקוטי ווילבקין מספק העונה 15.2 נקודות בכמעט 29 דקות בממוצע למשחק יורוליג. הוא מדייק ב-93.1% מקו העונשין, פוגע ב-38.2% מהשלוש, מחלק 4.1 אסיסטים וגם חוטף 1.6 כדורים בערב. בארבעה משחקים עד כה העונה מול ריאל מדריד קלע 14 נקודות בממוצע למפגש.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×