תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

משפחת מכבי חלקה כבוד לעשהאל שבו

שחקן נבחרת ישראל בכדורסל בכסאות גלגלים, ששרד פיגוע רצחני בביתו ונבחר לאחרונה להשיא משואה ביום העצמאות, זכה לטקס חגיגי במשחק מול ריאל מדריד

26/04/2022
ראשי · תרומה לקהילה · משפחת מכבי חלקה כבוד לעשהאל שבו
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב חלקה הערב (שלישי) כבוד לעשהאל שבו, שחקן נבחרת ישראל בכדורסל בכסאות גלגלים, בטקס לפני המשחק נגד ריאל מדריד. עשהאל הוא אחד מבני המשפחה ששרדו את הפיגוע האכזרי באיתמר ב-2002, בו נרצחו אימו ושלושת אחיו על ידי חוליית מחבלים שחדרו לביתם. 

לאחרונה פורסם כי עשהאל שבו, שאיבד גם את רגלו בפיגוע, יזכה להדליק משואה בטקס הממלכתי בהר הרצל שיפתח את יום העצמאות ה-74 של מדינת ישראל. השחקן הצעיר הפך לסמל להתמדה ונחישות כשהפך לאחד המובילים בענף ואף ייצג את ישראל בליגה הגרמנית לכדורסל בכסאות גלגלים, הנחשבת לטובה בעולם.

"בהתמודדותו יוצאת הדופן עם הטרגדיה הקשה שפקדה אותו, מייצג עשהאל את ניצחונה של רוח היצירה, הבניה והעשיה" נכתב בשיקולים שפורסמו לבחירתו להשיא משואה. "בשנים האחרונות חזר למגרשי הכדורסל וכיום הוא מאמן צעירים עם מוגבלויות בכל גווני הקשת הישראלית. בנוסף, שבו גם מרצה לבני נוער ולבנות נוער ברחבי הארץ על ההתמודדות שלו עם האתגרים בחייו".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×