תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

יורוליג לנוער: משחקי מכבי בטורניר הגמר

עדי עמוס ושחקניו שובצו לבית עם ריאל מדריד, פריז וגם מגה בלגרד. התאריכים, השעות והפייבוריטיות כבר כאן

17/05/2022
ראשי · נוער · יורוליג לנוער: משחקי מכבי בטורניר הגמר
יורוליג לנוער: משחקי מכבי בטורניר הגמר
קבוצת הנוער של מכבי תל אביב תיקח החל מרביעי חלק בטורניר הגמר של היורוליג, שנערך במקביל לפיינל פור בבלגרד. הצהובים ומאמנם עדי עמוס שובצו לבית A יחד עם ריאל מדריד, פריז ומגה בלגרד המקומית. בבית המקביל ישחקו וילרבאן, הכוכב האדום, רומא וקבוצת מוזמני הדור הבא. 

המועמדת הבכירה לתואר היא כמובן ריאל מדריד, שזכתה בשני הטורנירים האחרונים (2019 ו-2021) וכן ב-2015. החבורה הצעירה של וילרבאן, שזכתה ב-2010 וב-2017, נחשבת גם היא מועמדת לזכיה וכך גם רומא, שניצחה את מכבי בגמר הטורניר המוקדם בו לקחו חלק. מכבי תל אביב תפתח את משחקיה מול ריאל מדריד (רביעי, 18.5, בשעה 12:00 - שידור ישיר ב-5SPORT). היריבה הבאה של עדי עמוס ושחקניו תהיה פריז (חמישי, 19.5 בשעה 10:00) ולאחר מכן יתמודד הצהובים נגד מגה מוצרט בלגרד (שישי, 20.5, בשעה 10:00). גמר הטורניר בין שתי מנצחות הבית ייערך בשבת בצהריים (21.5, בשעה 12:30). 

הצהובים יצאו לטורניר בלי הסנטר מייקי אליאסזדה והגארד עידו מנצ'ל (פציעות). הסגל העומד לרשות עדי עמוס ועוזריו, גיא גפני ועידו כהן, כולל את שחר דורון, עומר מאייר, תומר אגמון, נועם יעקבי, אורי כהן, עידו אילוז, רועי בהר, ניב אבידן, איליי עזרן, אלעד בקשי, בניה שרייבר ועופרי נווה.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×