תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שלילת מנוי בעקבות תקרית בהיכל

07/06/2022
ראשי · הודעות מועדון · שלילת מנוי בעקבות תקרית בהיכל
שלילת מנוי בעקבות תקרית בהיכל
החלטה בנוגע לאדם המצולם בתקרית מיום 26 במאי:

בתאריך 26 במאי 2022, בזמן משחק מול בני הרצליה, תועד אדם התוקף מילולית ומשתלח לעבר חבורת נערים בהיכל מנורה מבטחים. בשלב הראשון איתרנו את האדם המצולם, נערכה עמו שיחה טלפונית והוא הוזמן לבירור. עוד לפני בירור זה, בוטל הכרטיס שרכש למשחק הבית הבא של מכבי בהיכל. בתאריך 1 ביוני התקיים בירור נוקב, בו הובהר לו כי מועדון הכדורסל מכבי תל אביב לא יעבור לסדר היום על התנהגות מעין זאת. 


במכתב שנשלח אל האדם שבסרטון מאת מנכ"ל המועדון עדלי מרכוס, נכתב בין היתר: "לנוכח המעשים החמורים שביצעת (אשר לא הוכחשו על ידך), המנוגדים לערכים בהם דוגל המועדון ומהווים הפרה בוטה של תנאי השימוש במנויים ובכרטיסי כניסה למשחקי המועדון ("התקנון"), המועדון החליט כי אינך ראוי עוד להיות מנוי של משחקי המועדון. המנוי שנרכש על שמך למשחקי המועדון לעונת הכדורסל 2022/2023 הינו בטל ומבוטל".

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב מגנה בחריפות ובכל תוקף כל סוג של גזענות ואלימות, מילולית וגופנית. אין לזה מקום. משפחת מכבי תל אביב מתנצלת בפני הנערים שהותקפו מילולית, בני משפחותיהם והציבור שנחשף להתנהגותו של אותו אדם, שביזה בדבריו את מה שמסמל הצבע הצהוב של מכבי.

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב יקיים מפגש של חיבור מחודש עם הנערים שהותקפו, משפחותיהם ונציגי העדה הדרוזית, היקרה ללבנו, וכן נעניק לחובבי הכדורסל הצעירים חוויה מתקנת חיובית. כולנו כאן יחד, כל הדרך.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×