תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

בלאט: "הכי חשובה האישיות של האנשים שנביא"

עם שובו למכבי, יו"ר הוועדה המקצועית החדש סיפר על החזרה "למערכת שהיא חלק ממני", ודיבר על החזון שלו: "רוצים לתת לב, נשמה ואופי בכל דבר שנעשה"

15/06/2022
ראשי · חדשות · בלאט: "הכי חשובה האישיות של האנשים שנביא"
מיד אחרי שמונה כיושב ראש הוועדה המקצועית של מכבי Playtika תל אביב וכיועץ חיצוני למועדון, דייויד בלאט התיישב לשיחה על החזרה שלו הביתה והחזון שלו לתפקיד.

“קודם כל עונג וגאווה”, אמר מאמן העבר האגדי של מכבי כשנשאל כיצד הוא מרגיש, ”אני מאושר לחזור למערכת שהיא כל כך חשובה לי והיא חלק ממני. גם שמח להצטרף לאנשים שעשו פה ועושים פה עבודה נאמנה, מקצועית ורצינית. המטרה שלי היא לעזור לאותם אנשים, על מנת לעזור למכבי לחזור למקומות הראויים לה”.

“כיושב ראש הוועדה המקצועית, יחד עם המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ’יץ’, הסקאוט הראשי אבי אבן וכמובן המאמן שבקרוב נצרף אותו - נעבוד יחד כאחד”, הצהיר בלאט, “זו הנקודה החשובה אצלי. אנחנו כקבוצה של אנשים שרוצים ביחד לעשות דברים מיוחדים פה. ניתן את הכל על מנת לעודד אחד את השני, לתרום אחד לשני ולהצליח יחד עם השני”.החבר החדש-ישן בצוות המקצועי של מכבי דיבר על השאיפות שלו: “מקצועית כמאמן בעבר וכיום כמאמן חיצוני וכיושב ראש הוועדה המקצועית, אני חושב שהדבר הראשון הוא האישיות של האנשים שאנחנו מביאים לפה והאיכות שלהם כשחקנים וכבני אדם, והמוכנות שלהם להתחייב למצוינות ולתת את הכל בשביל המערכת ושהאוהדים שלנו ירגישו את זה, יראו את זה ויחושו את זה באופן אמיתי ומוחשי אפילו. אני חושב שבמידה מסוימת זה משהו שהיה חסר קצת. אנחנו רוצים להיות אמינים ואנחנו רוצים להיות אמיתיים במחויבות שלנו לתת לא רק מוצר טוב, אלא לתת לב, נשמה ואופי בכל מה שאנחנו עושים. אני חושב שזה הדבר שמדבר הכי הרבה לאוהדים שלנו ולאנשים שעוקבים אחרי המערכת”.

“תוצאות לא מובילות - הן עוקבות. זאת הדרך שבה אתה עושה דברים, שנותנת לאנשים את ההרגשה שזה הדבר האמיתי. זה הדבר שאנחנו רוצים להתחבר אליו. אם נצליח לעשות את זה, אין לי ספק שהתוצאות יבואו”, סיכם בלאט.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×