תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

קטש: "מרגיש מוכן ורוצה להתחיל לעבוד"

צפו בראיון הראשון של מאמן מכבי Playtika תל אביב החדש - על ההתרגשות, הציפיות ומה שעומד בפתח

18/06/2022
ראשי · חדשות · קטש: "מרגיש מוכן ורוצה להתחיל לעבוד"
קטש: "מרגיש מוכן ורוצה להתחיל לעבוד"
מכבי Playtika תל אביב הודיעה על מינוי למאמן הקבוצה של עודד קטש, שחוזר לקדנציה שניה על הקווים ביד אליהו. כוכב העבר של הקבוצה ומי שנכנס בעונה שעברה להיכל המכבים, התפנה כדי לדבר על התחושות שלו עם שובו הביתה ועל מה שעומד בפתח.
"התחושה טובה, זה מרגש. אני מאוד שמח ומחכה לאתגר", אמר עודד קטש לאחר החתימה במועדון. "בסופו של דבר, בסיטואציה שנוצרה, זה מאוד מאתגר ואני מחכה לזה. מעבר לאנשים הטובים שהיו פה, מבחינת ההצטרפות של דייויד בלאט אני חושב שאי אפשר היה לבקש דבר יותר טוב למכבי ולי כמאמן. דיברנו על ההתרגשות, זה אחד הדברים שאני הכי מתרגש לקראתם - ללמוד ולספוג כמה שיותר".לקראת החזרה הצפויה להיכל אמר המאמן: "אני חושב שכל מי שחווה בעיקר את ימי חמישי הגדולים ביד אליהו, זה לא משהו שיוצא לך מהזכרון. זה תמיד שם ואין לי ספק שזה יהיה מרגש. בואו נודה, הקבוצה תצטרך לעבור שינויים משמעותיים. מהמעט שהצלחנו, יש הרבה דברים מרגשים שעומדים לבוא. יהיו הרבה סיטואציות מעניינות. אי אפשר לחלוק אותן כרגע, אבל יש למה לצפות כבר בעתיד הקרוב". 

"עברו לי בראש הרבה זכרונות, נוסטלגיה", הוסיף קטש כשנשאל על המחשבות עם החתימה, "אני מגיע להתנסות הזאת כשאני מרגיש הרבה יותר מוכן ובעיקר רוצה להתחיל לעבוד כדי שהאוהדים יוכלו לקבל את מה שמגיע להם"


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×