תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"בונזי שחקן טוב מאוד, אבל אדם אפילו טוב יותר"

מייקל רול, שזכה בשתי אליפויות עם מכבי ושיחק בעונה האחרונה עם הפורוורד החדש של הצהובים, מספר על היכולות של קולסון, האופי המיוחד והרעב שלו ללמוד

25/06/2022
ראשי · חדשות · "בונזי שחקן טוב מאוד, אבל אדם אפילו טוב יותר"
מאמנים, חברי לקבוצה וגם סקאוטים מדברים עליו כחביב הקהל. בחור אנרגטי, אחד שנאבק עבור הקבוצה ומרים את המורל. מדובר על בונזי קולסון, כמובן, שצורף השבוע לסגל המתחדש של מכבי Playtika תל אביב. "הוא בחור עם אופי נהדר", הדגיש המאמן עודד קטש, והוא לא היחיד. 

"דיברנו, הוא ואני, על ישראל ומכבי במשך הרבה זמן", מודה השבוע האקס מייקל רול, ששיחק עם קולסון במהלך העונה החולפת במדי פינאר קרשיאקה. הפורוורד האמריקני המנוסה, שזכה בשתי אליפויות ישראל רצופות תחת נבן ספאחיה ויאניס ספרופולוס, מצטרף גם הוא למחמיאים על האופי של חברו הצעיר. 

"לבונזי יש יכולת יוצאת מן הכלל לקלוע", מסביר בשיחה מחויכת מייקל רול, שממשיך לעקוב באדיקות אחרי מכבי וצפה בלא מעט משחקים של הצהובים העונה. "הוא שחקן כדורסל טוב מאוד, אבל הוא אדם אפילו טוב יותר. נהניתי ללכת לאימון איתו כל יום". קולסון החל את דרכו בתור סנטר בליגת התיכונים ואפילו בראשית דרכו בכדורסל המכללות, שם כבר ניכרו פערי הגובה בינו לבין יריביו. אז הבחור המוצק, שמדגדג מלמטה את רף שני המטרים (1.98 מ'), למד לשחק כפאוור פורוורד ולאחר מכן גם בעמדה מספר 3 עם הפנים לסל. 

הוא שיפר את הקליעה (39.4% מהשלוש בליגה העונה) והשליטה בכדור, אבל עדיין נאבק בריבאונד ומוריד לא מעט כדורים חוזרים (7 בממוצע לערב) - בטח ביחס לגובהו. "נהניתי לספוג את ההתלהבות שלו ללמוד את הפרטים הקטנים ביותר של המשחק", מודה רול, ומסכם: "בונזי נהדר. הוא בחור נחמד, אתם תאהבו אותו".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×