תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"יש אווירה טובה שאנחנו כבר מחכים לה"

יפתח זיו ערך את הבדיקות הרפואיות השגרתיות לקראת העונה הקרובה ודיבר על הקיץ, המעטפת במכבי והסגל החדש בצהוב: "חדר הלבשה טוב זה המתכון להצליח"

25/07/2022
ראשי · חדשות · "יש אווירה טובה שאנחנו כבר מחכים לה"
יפתח זיו הגיע הבוקר (שני) לבדיקות הרפואיות השגרתיות לקראת עונת 2022/23. הרכז הישראלי עומד להתחיל את עונתו התשיעית בליגה הבכירה בישראל והשניה ביורוליג, כאשר כמו אצל חבריו לסגל ההתרגשות לקראת עונת משחקים חדשה ניכרת היטב. 

"כשסיימנו את העונה היה לי בסביבות שבוע-שבוע וחצי של קצת מנוחה. עבודה יותר רגועה מאשר במהלך העונה", סיפר יפתח זיו על מה שעבר עליו מסיום העונה האחרונה. "משם המשכתי לנבחרת. שבוע-עשרה ימים של אימונים בנבחרת. אחר כך יצאתי לחופשה - חופש גדול, מה שנקרא. לנקות את הראש, לנקות את הגוף, להכין את עצמי. חזרתי מהחופשה ישר לפה לבדיקות הרפואיות ולהתכונן לעונה הבאה". "עכשיו בזמן הקיץ כל הצוות של הקבוצה, אם זה מאמני כושר, מאמני כדורסל או מאמנים אישיים, נותנים לנו את המעטפת שאנחנו צריכים", הסביר הרכז. "הם מכינים אותנו מבחינה גופנית ומבחינת הכדורסל. וזהו, מתכוננים לעונה הבאה, עובדים קשה ונגיע מוכנים". 

"התחושות כיפיות, מרעננות", הודה יפתח זיו. "קבוצה חדשה, שחקנים חדשים ומאמן חדש. יש איזו שהיא אווירה טובה שאנחנו מחכים לה כבר. יצא לי לדבר עם לא מעט חבר'ה מהקבוצה. וזהו, אני מחכה לזה. אני יודע שגם הם מחכים. אני מקווה ומאמנים שתהיה לנו באמת עונה טובה, כיפית וחדר הלבשה טוב - שזה המתכון להצליח. שהשמיים יהיו גבול".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×