תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

באזילה: "מכבי עשתה צעד גדול עם ברוקאל"

כוכב העבר האיטלקי, ששיחק תחת הקטלאני בבארסה, סיפר בראיון ל"ישראל היום" על העוזר החדש של קטש

02/08/2022
ראשי · חדשות · באזילה: "מכבי עשתה צעד גדול עם ברוקאל"
ג'וספ מריה ברוקאל, עוזר המאמן הבכיר החדש של מכבי Playtika תל אביב, מביא עימו סל של ניסיון ברמות הגבוהות ביותר של הכדורסל האירופאי. הקטלאני בן ה-52 עבד כעוזר מאמן בברצלונה, פנאתינייקוס ובאסקוניה ואף כמאמן ראשי בקבוצות כמו אסטודיאנטס, מנורקה ואסקישהיר.

באופן טבעי, לברוקאל יצא לעבוד עם כמה מהשחקנים הבכירים ביורוליג. אחד מהם הוא ג'יאנלוקה באזילה. שחקן העבר האיטלקי, היום כבר בן 47, שיתף פעולה עם עוזר המאמן של מכבי בבארסה ומכיר אותו היטב. בראיון לאבי סגל ב"ישראל היום" הפליג באזילה בתשבוחות לברוקאל.

"הייתי ביחסים טובים מאוד איתו ואנחנו בקשר עד היום", סיפר הקלע האיטלקי. "הדבר הראשון שעליו אני מסתכל אצל מאמן זה אם הוא אדם טוב. ג׳וספ הוא גם אדם וגם מאמן טוב. הוא יודע הרבה כדורסל, עוזר מאוד לשחקנים והוא מאוד צנוע"."מאמן כדורסל לא יכול להצליח לבד, הוא חייב לידו אנשים טובים, מנוסים וכאלה שמכירים את המערכת", המשיך באזילה. "היום משחקים הרבה יותר משחקים מאשר בתקופה שלי, זה הופך את תפקיד עוזר המאמן לעוד יותר חיוני. אני חושב שמכבי עשתה צעד גדול כשהחתימה אותו".

מי שהיה קפטן נבחרת איטליה סיכם: "ברוקאל נמצא הרבה שנים בכדורסל והיה גם מאמן ראשי. אני חושב שזה טוב מאוד שאיש עם ניסיון רב כל כך נמצא בצד שלך. תמיד היו לו יחסים טובים עם השחקנים. הוא יודע להקשיב ולתת את העצה הנכונה. אני יכול להגיד שהייתה לי תקופה נהדרת איתו".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×