תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

"נתיב העשרה תישאר על המפה"

אגדות מכבי והשותפים העסקיים מפנטרה הצטרפו למפגש עם התושבים שפונו מנתיב העשרה בבית מלון בתל אביב: "באנו לחבק ולעודד"

23/10/2023
ראשי · תרומה לקהילה · "נתיב העשרה תישאר על המפה"
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ממשיך לערוך ביקורים בכל מקום שבו שוהים תושבים שפונו מבתיהם בחזית הלחימה. בשיתוף פעולה עם חברת פנטרה, השותפה לדרך של מכבי, ויחד עם אגדות עבר של המועדון, נציגי מחלקת הנוער ועובדי המועדון - מכבי ביקרה את תושבי נתיב העשרה במלון רויאל ביץ' בתל אביב. הביקור הזה מצטרף לביקורים במעלה החמישה, בשפיים, בכפר המכביה ובפנימיית עלומים שנערכו בשבועיים האחרונים.

בין הנוכחים היה אודי רקנאטי, מבעלי המועדון, לצד שחקני העבר טל ברודי, מוטי ארואסטי, אולסי פרי, מוטי דניאל, רוני בוסאני ואבי שילר. בנוסף, הגיעו החברים מחברת פנטרה, בראשם המנכ"ל אמיתי רצון, שסיפקו משחקים לילדים החמודים. בנוסף, מנכ"ל מחלקת הנוער וכמה מאמנים מהמחלקה הצטרפו כדי להפעיל את הילדים. גם דוני וטיקה, הקמע של חברת פלייטיקה, באו כדי לעשות שמח.טל ברודי פנה אל הנוכחים ונתן עדכון אקטואלי למשפט שהכי מזוהה איתו: "הקשר של העוטף עם מכבי תל אביב קיים שנים רבות-רבות. אני הייתי אצלכם עוד כשחלק מההורים פה עדיין לא נולדו. יישובי העוטף יישארו על המפה, ולא רק על המפה!".

"תכלית הביקור היא לחבק, לשמח ולעודד", אמר סמנכ"ל השיווק והמכירות של מכבי, דורון ג'מצ'י, "אנחנו בקשר עם העוטף כבר שנים, במהלך העונה מגיעים מכל העוטף ילדים ומשפחות לראות משחקי כדורסל של מכבי. וכמו שהקשר הזה היה - כך הוא ימשיך גם בעתיד".אמיתי רצון, מנכ"ל פנטרה, פנה לילדים ואמר: "אנחנו מנסים לכסח את הרעים בעולם הסייבר, למי שמבין מה זה אומר. כולם פה בשבילכם, כולם אוהבים אתכם, רוצים לעזור לכם בכל מה שאפשר. אנחנו פה כדי להיות חברים שלכם ולעזור במה שאתם צריכים, ונישאר חברים גם אחרי היום".

יו"ר הוועד המקומי של נתיב העשרה, מעיין שניאור, סיפרה: "חלק מהתושבות אמרו לנו שהן עם דמעות מרוב התרגשות שאתם פה. הקשר שלנו עם דורון ג'מצ'י ועם כולכם קיים הרבה שנים ואנחנו מודים על הכל. אין לנו מילים להודות לכם. זה מחמם ומרגש".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
119039
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×