תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

הצהרת נגישות
 
מועדון הכדורסל מכבי תל-אביב (1995) בע"מ ("מכבי") רואה חשיבות רבה בהנגשת שירותיה לכלל הציבור, והשקיעה משאבים רבים בביצוע התאמות נגישות באתר האינטרנט של מכבי לבעלי אנשים עם מוגבלות.
 
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ולפי חוק שיוויון זכויות לאנשים מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג-2013, והן מבוצעות על ידי חברת Enable המתמחה בהנגשת אתרים.
 
האתר עומד בתקן ברמה AA.
  • הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Firefox ו-  Internet Explorer
  • האתר מונגש, בין היתר, לשימוש באמצעות המקלדת (בלחיצה על מקשי החצים, Enter ו-Esc) וכן  על ידי שימוש במקשי ה Tab וה- Shift+Tab למעבר בין הרכיבים השונים באתר הלוך ושוב.
  • בכדי להפעיל קישור או בכדי לפתוח תפריט ניתן ללחוץ על מקש ה - Enter במקלדת.
  • האתר נבנה ועוצב תוך מודעות והתאמה לגולשים וללקוחות בעלי לקויות ראייה, מתוך כך עוצב האתר בצבעים ניגודיים כאשר הרקע בגוונים בהירים, והכתב בגוונים כהים או להיפך.
  • בתחתית המסך מופיע אייקון . הקלקה על האייקון או לחיצה על מקש Esc תפתח סרגל ובו כפתורי הנגשה שונים. הסרגל זמין בעברית ובאנגלית.
 
 
במידה שנתקלתם בבעיה ו/או יש לכם הצעה כלשהי בעניין נגישות, נא פנו אלינו באמצעות כתובת דוא"ל info@maccabi.co.il במידה שמצאתם עמודים לא תקינים או בלתי נגישים, נא פנו אלינו לכתובת הדוא"ל הנ"ל (בצירוף קישור) ונתקן בהתאם.
 
לפניות בנושאי נגישות כלליים במכבי שאינם קשורים לשימוש באתר האינטרנט, יש לפנות ל- info@maccabi.co.il‏.
 
הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך 7.3.2018
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×