תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

האימון של ילדי העוטף עם כוכבי מכבי

במסגרת פעילות הקהילה של טוטו ומנהלת הליגה, עבדו האורחים עם השחקנים והצוות. קטש: "חשוב לנו לתרום". סורקין: "יש כשרונות בעוטף ושמנו עין על כמה מהם"

23/05/2024
ראשי · תרומה לקהילה · האימון של ילדי העוטף עם כוכבי מכבי
האימון של ילדי העוטף עם כוכבי מכבי
מכבי Playtika תל אביב ערכה אימון משותף עם עשרות מילדי העוטף, שפונו עם תחילת המלחמה מישובים כגון נתיב העשרה, זיקים, ניר עם, ברור חיל, שער הנגב ועוד. האורחות והאורחים הצעירים הגיעו להיכל במסגרת תכנית הקהילה של הטוטו ומנהלת ליגת ווינר סל. 

באימון עצמו חולקו ילדי העוטף לארבע קבוצות, שעברו בין תחנות אימון שונות - חיזוק וכושר, קליעה, שליטה בכדור וחדירה לסל. הם זכו לכדרר עם כוכבי מכבי ואנשי צוות האימון, לערוך תחרויות קליעה, להצטלם ולקבל חתימות על הכדורים והגופיות.  "קודם כל, זו פעילות מרגשת לראות פה ילדים שמחים ובטח כשמדובר בתקופה הזו", הודה המאמן עודד קטש. "היינו הרבה בחו"ל, אבל בטח עכשיו כשאנחנו פה בארץ חשוב לנו לתרום, להרים ולעזור בכל דבר אפשרי. לכן הפעילות הזו כל כך מרגשת".

"במיוחד אחרי השבעה באוקטובר חשוב לנו לארח ילדים מהעוטף", סיפר רומן סורקין. "זו זכות וכיף בשבילנו שהם כאן איתנו, מחייכים ונהנים. בשבילנו זה הכל. מה שקרה פה היום הוא הרבה יותר גדול מכדורסל ומאוד חשוב לנו. יחד עם זאת, היה פה גם אימון כדורסל לא רע ואתלטיקה עם רגב. יש כשרונות בעוטף ושמנו עין על כמה מהם". 

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×