תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

משחק 3 הוקדש לזכר הנופלים והנרצחים

מאה ושלושה עשר אוהדי ואוהדות מכבי תל אביב אבדו במהלך המלחמה הנוכחית. בסיוע "אחים לסמל" הוזמנו המשפחות השכולות לערב מיוחד בהיכל

01/06/2024
ראשי · תרומה לקהילה · משחק 3 הוקדש לזכר הנופלים והנרצחים
מאה ושלושה עשר אוהדי ואוהדות מכבי תל אביב נפלו או נרצחו מאז שבעה באוקטובר. מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, יחד עם עמותת אחים לסמל, אירח מ-250 מבני ובנות המשפחות השכולות למשחק השלישי בסדרת רבע הגמר, שמוקדש לזכרם של אחינו ואחיותינו. 

לפני פתיחת המשחק נערך טקס מרגש במסגרתו עלו על הפרקט נציגי המשפחות השכולות: 
  • עדי מרציאנו, אמה של רב"ט נועה מרציאנו זכרה לברכה. נועה ממודיעין שירתה כתצפיתנית בבסיס נחל עוז, נחטפה לעזה ב-7 באוקטובר ונרצחה בבית החולים שיפא. 
  • גיא פרוביזור, אביו של סרן עדן פרוביזור זכרו לברכה. עדן מאלפי מנשה שירת כקצין בשריון ונהרג בקרב ברצועת עזה בשמונה עשר בנובמבר. 
  • אסי לוי, אביו של סרן רותם לוי זכרו לברכה. רותם מאורנית היה חבר בכיר בארגון האוהדים שלנו, שירת כסגן מפקד פלגה ביחידת יהל"ם ונפל בקרב ברצועת עזה בשמונה עשר בדצמבר. 
  • אייזיק גרינברג, אביו של סגן אלוף תומר גרינברג זכרו לברכה. תומר מכפר סבא היה מפקד גדוד 13 של גולני ונהרג בקרב ברצועת עזה בשניים עשר בדצמבר. 

עדי מרציאנו וגיא פרוביזור נשאו דברים ולאחר מכן נערכה דקה של מחיאות כפיים כסמל לחיזוק המשפחות השכולות. הטקס ננעל בשירת ההמנון הלאומי "התקוה" בביצוע מרב סמן טוב. 

איזור הישיבה אולם 5 הוקדש לאחינו ואחיותינו שנפלו ובו הוצבו 113 תמונות האוהדות והאוהדים שנפלו או נרצחו מאז שבעה באוקטובר. להצגת מיזם זה הוקדשה ההפסקה בסיום הרבע הראשון, לצד קריאה לשחרור כל החטופות והחטופים. מי ייתן ומשפחת השכול לא תתרחב עוד.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×