תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

וויצ'יץ': "ננסה לעצור אותם על 0 נקודות אבל נראה כמה נצליח"

24 שעות לפני משחק הגמר נערכה מסיבת העיתונאים. וויצ'יץ' היה במצב רוח טוב. שרף: "אנחנו יודעים למה באנו לפה ומה אנחנו רוצים להשיג".

28/05/2008
ראשי · חדשות · וויצ'יץ': "ננסה לעצור אותם על 0 נקודות אבל נראה כמה נצליח"
וויצ'יץ': "ננסה לעצור אותם על 0 נקודות אבל נראה כמה נצליח"

יממה אחת לפני הגמר הגדול של הפיינל פור הישראלי (חמישי, 20:50, ערוץ 10), נערכו הערב האימונים המסכמים של הקבוצות יחד עם מסיבת העיתונאים, בה נכחו מאמני שתי הקבוצות, ליאור לוי מחולון וניקולה וויצ'יץ' ממכבי. קודם לכן נקבע כי מכבי תשחק מחר בכחול, וחולון בצהוב.

צביקה שרף: "אין בכדורסל קסמים, ואין בכדורסל דברים שאפשר להביא יש מאין. חולון קבוצה טובה, ברור שאחד הכוחות הכי גדולים זה הריב' התקפה והאתלטיות, אנחנו נשתדל להתמודד עם זה הכי טוב שאנחנו יכולים".

"כל משחק הוא בפני עצמו, מה שאתמול לא יכול להיות מחר. יש 3 משחקים שנערכו בין מכבי וחולון והיה להם סגנון מסוים שצפוי גם מחר. אתמול היה משחק הגנה יוצא מן הכלל, אני לא בטוח שאפשר לחזור על משחק הגנה כזה מחר. זה תלוי בהרבה דברים, פציעות וכו'. אנחנו יודעים למה באנו לפה ומה אנחנו רוצים להשיג מחר ונשתדל להראות את זה במגרש".

"מי שלא רוצה לעבוד תחת לחץ שלא יבוא לעבוד במכבי. אין הבדל בלחץ לעומת עונות קודמות. אתם תקבעו מי פייבוריטית. יש לנו שחקנים מספיק טובים, כמו בכל קבוצת כדורסל יש ימים טובים יותר וטובים פחות. שלשום בבוקר ראיתי את ג'ינובילי עושה 30 ובלילה האחרון הוא עשה 7. ראיתי את סן אנטוניו מובילה 20 ומפסידה. זה מאד חשוב ומאד טוב שכל יום שחקן אחר יכול לעשות דברים. היו לנו אימונים מצוינים ורוב השחקנים היו בכושר טוב, המשחק אתמול התהפך לנו בגלל הפציעות של כספי והלפרין, וגם בני השרון קבוצה מצוינת".

ניקולה וויצ'יץ': "ברגע שזה משחק האליפות זה כבר מיוחד, אבל לא חשבתי עדיין אם זה המשחק האחרון שלי במכבי. ננסה לעצור אותם על 0 נקודות אבל נראה כמה נצליח. מחר יהיו יותר נקודות כי שתי הקבוצות שיחקו אתמול משחק מאד איטי, עצרנו אותם על 24 שניות בערך 5 פעמים, אבל מחר יהיה משחק מהיר יותר, מהנה יותר ועם לא מעט נקודות".

"בשנה שעברה זכינו באליפות בשניה האחרונה, ובפיינל פור הכל יכול לקרות. בסיטואציה הזו רק אנחנו יכולים להפסיד משהו, אם הם יפסידו, זו החמצה אבל לא כמו אצלנו. אם אנחנו נפסיד זו כמו מבזק מיוחד בCNN. זה לא משפיע בזמן המשחק, היינו בלחץ כזה בעבר ואנחנו יודעים איך להתמודד איתו".

וויל ביינום: "אני אוהב את התקופה הזאת בשנה הולך להיות משחק טוב. אנחנו צריכים לעשות את הדברים שאנחנו יודעים. בהגנה אנחנו צריכים לעשות מה שעשינו מול בני השרון. בהתקפה נהיה בסדר, הדברים יבואו ואם נעשה אותה הגנה כמו אתמול, היה טובים אתמול".

עמרי כספי: "אני לא מרגיש כל כך טוב, עוד כואב הראש. למרות זאת, אני מקווה לשחק יותר טוב מאשר אתמול. לחולון יש הרבה יכולות בהתקפה, לכל ריבאונד התקפה הם הולכים עם 3-4 שחקים וקשה לסגור אותם", הוסיף כספי, "אנחנו צריכים לעשות את ההתאמות, לשמור על הקצב שלנו. גם הם אוהבים לרוץ, אז אולי כדאי טיפה להאט אותם".

אסטבן באטיסטה: "עבודת הריבאונד אינה רק שלי, זו עבודה קבוצתית. ברור שרק לנו יש מה להפסיד, אני יודע מה זה מכבי. כולם מצפים מאיתנו לקחת את האליפות. נצטרך לשחק את המשחק שלנו ולשלוט בקצב".

"אנחנו נותנים הרבה כבוד לחולון, היא סיימה את הליגה במקום הראשון", הודה וונטיגו קאמינגס. "ננסה להגביל את ריבאונד ההתקפה שלה. אם נשלוט בריבאונד הגנה שלנו, נהיה בסדר. נצטרך פשוט לבוא ולשחק, יש להם משהו כמו ארבעה שחקנים שהולכים לריבאונד ההתקפה, ככה הם מתחילים את הריצות שלהם. אני חושב שאנחנו יכולים לעשות את זה".

צפו במסיבת העיתונאים לקראת הגמר (באדיבות Sport5.co.il)

מיקי דורסמן: "זה שהמשחק מנוהל פה בהיכל נוקיה, נותן יתרון למכבי. הם תוקפים לאותו סל ונמצאים באותו ספסל אבל אנחנו נעשה את הכל כדי לקחת את הצלחת הביתה. שתי הקבוצות אתמול במשחק השני שיחקו הגנה שלא איפשר סקור גבוה. אני לא נמצא פה בשביל להגדיר איך מנצחים, צביקה הספיק לנצח הרבה משחקים בחיים שלו ובשביל לנצח צריך לעשות פחות שטויות וזה מה שמכבי עשתה אתמול".

"מכבי רגילה לשחק פעמיים בשבוע, יש לה שחקנים שמסוגלים לשחק ככה. אנחנו מגיעים נחושים מחר ואנחנו באים לקחת את הצלחת ולעשות הכל בשביל זה. כמו שעברנו עד היום את המשחקים מול מכבי, אנחנו לא חושבים שמצד שני יש מייקל ג'ורדן או לברון ג'יימס, אז כל עוד לא מצאנו אותם על המגרש אין סיבה שלא נתמודד איתם כמו שצריך. מי שיעשה פחות שטויות ינצח".

ליאור לוי: "האוירה טובה, יש מצב רוח טוב. אנחנו דרוכים ומרוכזים, שמחה מאופקת כי עדיין לא סיימנו את העבודה ואנחנו רוצים לסיים אותה מחר. לעלות לגמר זה הישג אבל אף אחד לא זוכר את המקום השני. אנחנו רוצים לעלות ולנצח ואני מקווה שנצליח. מקום שני הוא מכובד אבל לא מספק. הגיבוש הוא חלק גדול מההצלחה. שחקנים שעשו הרבה דברים בכדורסל, תמיד עם הראש למעלה גם אם משחקים פחות, תמיד חיובים ושמחים לעזור כשהזמן מגיע ורואים את התוצאות במגרש".

אנחנו משחקים טוב העונה", הצהיר מורן רוט לאחר האימון המסכם, "אבל אי אפשר להגיד שאנחנו פייבוריטים. מכבי כבר הוכיחו שהם יודעים מה לעשות במעמדים האלה. הטקטיקה שלנו היא לרוץ, ואני מקווה שניתן הגנה כמו ברבע השני והשלישי מול נהריה. אם נשלוט בריבאונד, אני חושב שזה מפתח לניצחון".

אריק קמפבל הוסיף: "צריך להתחיל באגרסיביות. יש הרבה לחץ על מכבי, אם נתחיל חזק מההתחלה אני חושב שיש לנו סיכוי".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×