תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

אפי: "לא דובר כלל על מטרות, במכבי הן חקוקות בסלע"

אפי בירנבוים התראיין לאחר מינויו למאמן מכבי ת"א. במהלך השבוע תערך מסיבת עיתונאים לכבודו. כספי ממשיך להתאמן בקבוצות ב-NBA.

08/06/2008
ראשי · חדשות · אפי: "לא דובר כלל על מטרות, במכבי הן חקוקות בסלע"
אפי: "לא דובר כלל על מטרות, במכבי הן חקוקות בסלע"

"צריך להחזיר את כוח ההרתעה למכבי ת"א", אמר אפי בפתח דבריו, "גם פעם הם היו מפסידים פה ושם, אבל לא היה מצב שקבוצה כמו אשקלון הסתכלה למכבי בעיניים. היו תקופות שאולי לא יחזרו, אבל מכבי צריכה להסתכל כל קבוצה קצת מלמעלה, לקבל כוח מהליגה ולהחזיק ביתרון איכותי. בכל השיחות שהיו לי עד עכשיו, לא דיברו איתי על ציפיות. במכבי הציפיות והמטרות חקוקות באבן. הלוואי שאגיע לגמר היורוליג כמו צביקה, זה יהיה נהדר".

המאמן החדש התייחס לנושא התערבות ההנהלה הצהובה בעבודתו של המאמן: "יש שם אנשים עם ניסיון שנתנו לי טיפים וזה לא קורה כל יום. אני חושב שאני אהיה שם ואם אראה שמשהו לא מתאים לי, אגיד וזו לא תהיה בעיה".

בירנבוים סירב להתייחס באופן ישיר לתכניותיו בכל מה שקשור לסגל הקבוצה, אבל הסכים להגיד: "אני רוצה את כל הישראלים שחתומים בקבוצה, צריך לדבר עם כולם. אני אשב ואחליט מי מתאים. יש שחקנים יותר טובים שאולי לא מתאימים לפאזל שלי. בעקרון, זה שוק חופשי ולמכבי יש כלים להביא שחקנים טובים".

גם נושא צביקה שרף עלה: "קיבלתי טלפונים מכל רחבי הגלובוס, צביקה גם התקשר בוודאי אבל עוד לא הספקתי לדבר איתו. אני לא חושב שהוא יהיה מנהל מקצועי. הייתה לי יותר משיחה אחת עם אנשים במכבי ולא דובר על זה. צביקה מאמן מצויין. הוא יכול לקבל הצעה ולאמן בכל מקום".

על מאמנם החדש של הצהובים אמר יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי: "הוא הוכיח עצמו כמאמן ומנהל משחק טוב מאוד עם דגש על ההגנה. יש לו משנה מאוד סדורה. הוא יודע מה הוא רוצה מהקבוצה. אני בטוח שהוא יצליח. אפי אולי יכניס רוח שונה במקצת משרף, תפיסה אחרת. אני מאמין שהוא ילמד את התחום של היורוליג כי הוא לא אימן שם בשנים האחרונות, אבל הידע שלו והנסיון שלו בכדורסל יעזרו לו. אני מאמין שאחרי החג נדבר על משרת עוזר המאמן".

וביבשת הרחוקה עומרי כספי ממשיך לערוך אימונים בקבוצות שונות ב-NBA, במטרה להיבחר בסיבוב הראשון בדראפט, וישוב ארצה באמצע השבוע הבא.
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×