תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

עמרי כספי נראה טוב באימון בקליבלנד

פורוורד מכבי הרשים לעיני כוכב העל, לברון ג'יימס. סוכנו האמריקני של כספי: "לכולם פה ברור שהוא שחקן NBA. זו רק שאלה של זמן".

10/06/2008
ראשי · חדשות · עמרי כספי נראה טוב באימון בקליבלנד
עמרי כספי נראה טוב באימון בקליבלנד

עמרי כספי סיים את יום האימונים החמישי שלו במסעו בארה"ב. לפורוורד, שמרשים מאוד באימוניו עד כה, צפויים עוד שלושה ימי אימונים עם יוסטון, סן אנטוניו וניו ג'רזי, לפני שהוא וסוכניו יקבלו החלטות לגבי המשך הדרך. באימון שנערך היום בקליבלנד, שיתף פעולה כספי עם שחקנים המדורגים גבוה בתחזיות לדראפט הקרוב, ביניהם קוסטה קופוס היווני וכריס דאגלאס רוברטס.

האימון נערך לעיניהם של הג'נרל מנג'ר, דני פרי, המאמן מייק בראון ואורח מיוחד שבא לצפות באימון - כוכב הקבוצה לברון ג'יימס. הפורוורד נראה טוב באימון ובסיומו נקרא לפגישה עם ראשי הקבוצה שביקשו להכיר אותו מקרוב ולשמוע לגבי תוכניותיו לעתיד.

הקבוצות בהן התאמן כספי עד כה הן מיאמי היט (באימון שנערך תחת פיקוחו של פט ריילי), דטרויט פיסטונס (אימון אותו העביר המאמן המיועד מייקל קארי וצפה בו הג'נרל מנג'ר ג'ו דומארס ששוחח עם השחקן אחרי האימון), ממפיס גריזליס (אימון בו נכח הג'נרל מנג'ר כריס וואלאס) ובדנבר נאגטס (אימון שנערך בנוכחות הג'נרל מנג'ר רקס צ'פמן, סגן נשיא הקבוצה, והמאמן ג'ורג' קארל).


סוכנו האמריקאי של כספי, הרב רודוי, התייחס להמשך הדרך: "עמרי עושה עד עכשיו עבודה יוצאת מן הכלל. כולם מתרשמים מהגישה שלו למשחק, מהרמה שהוא מציג ומהפוטנציאל שלו. גילו הצעיר (עוד לא בן 20) מהווה הפתעה טובה לרובם. אין לי ולכל מי שראה אותו כל ספק שעמרי הוא שחקן NBA וכולנו תקווה שזה יקרה כבר בשנה הבאה, אבל גם אם לא - זו רק שאלה של זמן ותזמון".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×