תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

300 כרטיסים נשארו לפיינל פור, התבורי'ס וזמרי אופרה יופיעו

מכבי אלקטרה ת"א תשחק בחצי הגמר השני, שייצא לדרך בשעה 20:50. התבורי'ס וזמרי אופרה יופיעו בפסטיבל של המנהלת. נותרו כרטיסים בודדים.

21/05/2010
ראשי · חדשות · 300 כרטיסים נשארו לפיינל פור, התבורי'ס וזמרי אופרה יופיעו
300 כרטיסים נשארו לפיינל פור, התבורי'ס וזמרי אופרה יופיעו

חמישה ימים לפני הפיינל פור החמישי של ליגת WINNER - הכרטיסים נחטפים. מאז הסתיים הפלייאוף במשחק הדרמטי בין מכבי ת"א לבני השרון מורגשת עלייה חדה ומהירה בקצב מכירת הכרטיסים. למעשה נותרו פחות מ-300 למכירה במשרד הכרטיסים "לאן" ובמנהלת מעריכים שעד תחילת שבוע הבא יאזלו כל הכרטיסים.

כמו בכל שנה גלי צה"ל ישדרו את משחקי חצאי הגמר והגמר בשידור ישיר עם צוות פרשנים מורחב. משחק חצי הגמר הראשון יחל בשעה 18:00 והשני בו תשחק מכי אלקטרה תל אביב, ייצא לדרך ב-20:50 (ערוץ 10 וספורט5 HD). העיר תל-אביב לבשה חג ובכל רחבי העיר מתנוססים דגלי הפיינל פור, דגלים נוספים נתלו בירושלים, נתניה וברחבי המועצה האיזורית גלבוע.

ביום שלישי יחל קרנבל הפיינל-פור החמישי של ליגת Winner וכרגיל בנוסף למשחקים מנהלת הליגה תבדר את קהל הצופים בהופעות מגוונות. בערב חצאי הגמר, יופיעו הלהיט של ערוץ 24, שימי תבורי יחד עם ארבעת בניו אריאל, דניאל, אלירן ובן-אל – התבורי'ס, יחד עם מופע אורות מיוחד והחמישה גם ישירו את התקווה.

לערב הגמר הוזמנו שלושה זמרי אופרה הטנור יותם כנן, זמרת הסופרן מריה קבלסקי והטנור סימון קריכלי, שיחד עם עשרות רקדני סטפס יערכו מופע מרהיב. שלושה זמרי האופרה, ישירו גם את התקווה לפני משחק הגמר בביצוע ייחודי. לאורך כל ערבי המשחקים תופיע להקת המעודדות של מנהלת הליגה בהדרכת לימור שולב וכן בנות הנבחרת האולימפית בהתעמלות אומנותית.


מיד בתום משחק חצי הגמר הראשון, שיחל בשעה 18:00, יתקיים טקס נבחרי העונה, בו יחלקו פרסים לחמישיית העונה, שחקן ההגנה, תגלית העונה ועוד. בהפסקת משחק חצי הגמר השני, שיחל בשעה 20:50, יתקיים טקס נבחרי העשור, בו יצגו עשרת שחקני העשור, כפי שנבחרו ע"י אלפי הגולשים באתר מנהלת הליגה ואתר ערוץ הספורט וע"י ועדה מיוחדת. לפני משחק הגמר שיחל בשעה 20:50, יוכתרו ה-MVP של העונה, מאמן העונה ושחקן העשור.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×