תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

וויזנייבסקי: "משחק של להיות או לחדול"

רכז מכבי אלקטרה ת"א, אנדרו וויזנייבסקי, מתכונן לחצי גמר הפיינל פור מול נתניה: הגענו לשלב בעונה שבו נשארו שני משחקים שאנחנו חייבים לנצח".

24/05/2010
ראשי · חדשות · וויזנייבסקי: "משחק של להיות או לחדול"
וויזנייבסקי: "משחק של להיות או לחדול"

"הגענו לשלב בעונה שבו נשארו שני משחקים שאנחנו חייבים לנצח", אמר רכז מכבי אנדרו וויזנייבסקי לאתר ערוץ הספורט, לקראת הקרב מול נתניה (שלישי, 20:55, ערוץ 10 וספורט5 HD). "אין כאן סדרה ולכן חייבים להיות מרוכזים במשך ארבעים דקות כדי להגיע לגמר. זה משחק של להיות או לחדול עבורנו".

"אנחנו יודעים ומוכנים לכך שנתניה תשחק חזק ואגריסיבי, הוסיף וויז, "זה היה הסגנון שלהם במשך כל העונה ואין סיבה שזה ישתנה עכשיו. הם יבואו כדי לנצח ואנחנו צריכים לשחק את המשחק הרגיל שלנו, להיות מרוכזים בהגנה ולדבוק בתוכנית המשחק לכל אורכו".

מה אתה חושב לגבי שיטת הפיינל פור?
"יש שיגידו שזו שיטה מרתקת ויש שיגידו שזו שיטה לא הוגנת. כשחתמנו במכבי ידענו שהשיטה בליגה הישראלית היא כזו שמוכרעת בשיטת הפיינל פור. אני בהחלט חושב שזה ממעיט בערך ההישג שלנו בליגה, אותה סיימנו עם הפסד אחד בלבד\ אבל ידענו את זה עוד לפני שהעונה החלה ולכן אין לנו טענות".

האם אתה רואה בהיכל נוקיה יתרון עבורכם?
"לא. זה אולם שכיף לשחק בו, אבל הוא לא יהיה מלא באוהדי מכבי אלא באוהדי ארבע הקבוצות ולכן אני לא חושב שיהיה לנו איזשהו יתרון".

באיזה כושר אתם מגיעים לפיינל פור?
"כקבוצה, ברור שאנחנו לא מגיעים במצב הכי טוב. סטפון לאזמה נפצע והוא לא יוכל לשחק איתנו כך שזה עומד להיות משמעותי במיוחד אם נעפיל למשחק הגמר, כלומר שני משחקים תוך שלושה ימים. כשאתה מאבד שחקן שבמשך השנה היה פקטור משמעותי והיה לו תפקיד חשוב, זה משפיע על הקבוצה. יניב גרין והשחקנים האחרים צריכים לעשות יותר כדי לפצות על החסרון שלו".

עד כמה חשוב לך לזכות באליפות עם מכבי?
"כל אליפות וכל תואר הם חשובים עבורי. זה משהו שלא יכולים לקחת ממך. בנוגע לשנה הבאה - אני לא מתעסק בזה כרגע. יש לי חוזה ולשנה הבאה נדאג כשהעונה הזו תסתיים".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×