תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שארפ: "זה מה שקורה בשיטת הפיינל פור"

דיויד פדרמן: "אמרנו שבשיטה הזו, אחת לשנתיים-שלוש נפסיד את האליפות". גרשון: "היו לא מעט צליעות במשך העונה ושילמנו עליהם היום".

28/05/2010
ראשי · חדשות · שארפ: "זה מה שקורה בשיטת הפיינל פור"
שארפ: "זה מה שקורה בשיטת הפיינל פור"

"אני אחראי להפסדים, אני מקבל כסף כדי שיהיה את מי להאשים בהפסדים. יש לי חלק במה שקרה", אמר מאמן מכבי פיני גרשון במסיבת העיתונאים שאחרי הפסד האליפות, "היו לא מעט צליעות במשך העונה ושילמנו עליהם היום. נכנסתי לרשימה מאוד לא מכובדת של מאמנים שהפסידו אליפות עם מכבי. היו הרבה סימנים תוך כדי המשחק והרגשנו את זה".

"הצליח לגליל, הם שיחקו יפה. אני מקווה שהפעם ייצאו להם דברים טובים מזה, לא כמו באליפות הקודמת שהם לקחו", הוסיף גרשון, "גליל עשתה את זה בצורה יפה, זה לא הניצחון של חולון בנקודה. אעשה הכל כדי שנהיה יותר חזקים והדברים שקרו לא יקרו. אני מאוד אוהב את עודד ועברנו קריירה ביחד. העובדה שהוא לא הזמין אותי לקלפים, על זה אני כועס".

"לעודד יש יכולת וגם מזל של אלופים, שזה חשוב לקריירה שלו. אני מקווה שהוא ימשיך בדרך שלו. לגליל היה במשך העונה רבע שלישי יוצא מן הכלל. שיחקנו על כדיר, זאת היתה הטקטיקה. לא תמיד זה הולך. נכנסו להם כמה שלשות אדירות וזהו. הסתכלתי על דף הסטטיסטיקה ולגליל יש יתרון של 30 נק' ברנקינג, מה שאומר שהם היו יותר טובים".

"בהחלט מגיע לגלבוע/גליל ברכות", אמר בסיום יו"ר מכבי המאוכזב, שמעון מזרחי: "זו שהייתה טובה במחצית השניה מגיע לה. מרגישים טעם של החמצה אחרי שמסיימים את העונה הסדירה עם 20 ניצחונות ומגיעים לגמר אחרי חצי גמר מצוין. במשחק אחד הכול יכול לקרות".

גם דיוויד פדרמן, מבעלי מכבי, התייחס בקצרה לאובדן האליפות: "גליל שיחקו טוב מאוד בחצי השני והם אלופים. אני מאחל להם הצלחה, כל הכבוד להם. אני מרגיש שמה שאמרנו שיקרה תמיד קרה - שבשיטה הזו, אחת לשנתיים-שלוש נפסיד את האליפות".

"אני מברך את עודד והגליל, וגם עשיתי את זה על המגרש", אמר הקפטן דריק שארפ, "זה מה שקורה בשיטת הפיינל פור. במשחק אחד הכול יכול לקרות. צריך לעשות הכל נכון וזה המון לחץ. זה הפיינל פור".

אנדרו וויז'נייבסקי דמע לאחר ההפסד ואמר: "אני הרוס, עבדתי קשה כל העונה כדי להגיע לרגע הזה ולקחת את האליפות. כל העונה הובלנו את הליגה ובערב אחד הכל נלקח מאיתנו. אני אוהב את החברים שלי לקבוצה, אני גאה להיות חלק מהם".

צ'אק אידסון הוסיף: "צריך להיות חזקים. היינו צריכים לנצח. זה משחק אחד והכל יכול לקרות. אני מכיר את ההיסטוריה, אני יודע איך זה שמכבי מפסידה את האליפות. לא עשינו את שלנו. כולם ציפו שננצח ולא הצלחנו. צריך להרים את הראש".

דויד בלות'נטל האשים את השופטים: "לא נכנסו לנו זריקות, גם אני באופן אישי החטאתי לא מעט. מנגד, בכל פעם שהתקרבנו הם קיבלו שריקה לטובתם. חלק מהניצחון של הגליל הוא בגלל השופטים. ברור שכולנו עצובים, רצינו לזכות באליפות, אבל זה משחק אחד ולצערי הפסדנו בו. נצטרך להמשיך הלאה ולחשוב על העונה הבאה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×