תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

זרי מכבי עזבו את הארץ לאחר סעודת פרידה

מכבי אלקטרה תל אביב ציינה את סיום עונת 2009/2010 בסעודה במלון בעיר. זרי הקבוצה עזבו את הארץ לחופשת הקיץ.

30/05/2010
ראשי · חדשות · זרי מכבי עזבו את הארץ לאחר סעודת פרידה
זרי מכבי עזבו את הארץ לאחר סעודת פרידה

מכבי אלקטרה תל אביב שסיימה את העונה כסגנית האלופה ומחזיקת הגביע, ערכה סעודת פרידה לשחקני הקבוצה בבית מלון קראון פלאזה בתל אביב. במהלך סוף השבוע המריאו זרי הקבוצה בחזרה לארצם לנפוש בפגרת הקיץ, בעוד הישראלים ייזכו לחופשה קצרה יחסית עקב מוקדמות אליפות אירופה לנבחרות.

גיא פניני, הישראלי הבולט במכבי ואחד מעמודי התווך בנבחרת, סיכם את העונה: "כל הזמן חלמתי על סגירת מעגל עם אליפות, בתור שחקן שגדל במכבי, ואז ראיתי איך מסך שחור יורד על החלום הזה, אבל למזלי אני צעיר ויש לי עוד שנים לתת. כעת יש לי חוב גדול למועדון ואני צריך להחזיר אותו. צריך לברך את הגליל כי מגיע להם ובשנה הבאה נחזור חזקים יותר. אני לא מחליט מי יישאר ומי לא אבל אנו רגילים כבר להיפרד. אני מאמין שכולם ימצאו את הדרך שלהם".

דורון פרקינס אמר לפני שעלה על הטיסה לארצות הברית: "אני מרגיש קצת יותר טוב מאשר לאחר המשחק מול גלבוע, הייתי פשוט מרוסק כי איכזבנו הרבה מאוד אנשים וזה כואב. הפסדנו משחק חשוב שהיינו צריכים לנצח, אבל צריכים להמשיך הלאה אין מה לעשות. אם אני אחזור בשנה הבאה למכבי אני מבטיח שהדברים יראו אחרת. אני אשתדל עוד יותר ואני בטוח שגם השחקנים האחרים יעשו כל מה שהם יכולים. כרגע אני מתרכז בקיץ, אני רוצה להתאושש קצת מכל העונה הזו, היא היתה ארוכה ולא קלה. אני אזכור את העונה הזו כל הזמן ואבוא לעונה הבאה כשאני נושא אותה על הכתפיים, כך שכל הזמן אזכור כמה קשה צריך לעבוד כדי לזכות באליפות ואיזה מתוק זה יכול להיות לזכות בה.

אני מניח שיהיה קשה להתחיל את כל הבניה של הקבוצה מהיסוד, אבל זה מה שקורה בדרך כלל בספורט כאשר מחליטים לעשות בניה מחודשת. אני מקווה שנהיה כמה שיותר שחקנים ביחד, היו לנו השנה עליות ומורדות, אבל העונה הסתיימה בטעם רע. היתה לי עונה טובה, זו היתה השנה הראשונה שלי ביורוליג ולמדתי וצברתי הרבה מאוד ניסיון, ככה ששנה הבאה יהיו לי עוד מטרות אבל אני אגיע אליה בידיעה שבשנה הזו עשיתי כמה דברים והתקדמתי מבחינה מקצועית".

שותפו לטיסה, ד'אור פישר, סיכם עונה שניה אצל הצהובים: יש לי טעם רע בפה, זה עצוב שהכל קרה ככה ולא זכינו באליפות. עכשיו זה הזמן להתאושש, אין ברירה. אני חושב שהדרך החיובית היחידה להסתכל על הדברים היא לחשוב איך לפצות בהמשך. אני לא יודע מה יקרה בעונה הבאה עם מכבי ואם אחזור, אבל אני גם לא חושב על זה עכשיו, אני רק רוצה לנוח ולהתאושש. צריך להמשיך ולהשתפר ולהסיק את כל המסקנות הנדרשות".

הבוקר (א') עזב צ'אק איידסון את הארץ: "חופשת הקיץ לא תעזור לי לשכוח את מה שקרה כאן בסיום העונה, כי זה כואב בכל מקום בגוף וזה קשה לעיכול. אבל היא ללא ספק תהיה הזדמנות טובה עבורי לשפר ולעבוד על כל מיני דברים שאני צריך כדי להגיע מוכן לעונה הבאה. בשבילי זה זמן טוב להמשיך לעבוד על עצמי, כמו לפני כל עונה.

אני רוצה להישאר במכבי ויש לי חוזה לעוד עונה. אני אוהב את המדינה, אוהב את האנשים, אוהב את מכבי, אוהב את הארגון כולו ואני נוסע מכאן בתחושה מאוד לא טובה שלא השגנו את המטרות שהצבנו לעצמנו מתחילת העונה ואיכזבנו כל כך הרבה אנשים. זה מאוד לא נעים מה שקרה לנו, אבל במבט לעתיד, אני רוצה להישאר, אין בזה ספק בכלל.

הלב שלי כאן כעת ונמתין לראות גם מה מכבי רוצים, שרק יגידו שהם רוצים ואני חוזר, אין כאן שום שאלה. יש לי עניינים לא סגורים כאן בישראל, גם בליגה המקומית וגם ביורוליג. אני צריך לתקן את מה שעשינו העונה ואת הנזק והכאב שגרמנו לכל האוהדים והאנשים במכבי, יש לי עוד כמה מטרות להשיג פה וברור שאני רוצה לחזור"

אני חושב שבשנה הבאה נוכל להשיג הרבה יותר דברים ומטרות. זה היה טוב ונעים לטעום את שלב הטופ 8 של היורוליג העונה ולזכות בגביע, אבל אליפות היא מטרה נעלה ולא עמדנו בה. אני חושב שכולם רוצים לעשות יותר בעונה הבאה, מכבי זה מועדון גדול ומפואר וכמובן שהמטרות באירופה הן הרבה מעבר לשלב שמונה הגדולות, יש שאיפות גדולות מאוד".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×