תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

בלאט: "אנו מנוסים במעמד כזה", פארגו: "אנחנו מוכנים"

שבוע הפיינל פור נפתח עם מסיבת העיתונאים המסורתית בהיכל נוקיה. דיוויד בלאט: "אנו רוצים לשחק את הכדורסל הטוב, האטרקטיבי והמוצלח". פארגו: "ככל שנשחק יחד כקבוצה יש לנו סיכוי להגיע הכי רחוק שאפשר" (צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה).

22/05/2011
ראשי · חדשות · בלאט: "אנו מנוסים במעמד כזה", פארגו: "אנחנו מוכנים"
בלאט: "אנו מנוסים במעמד כזה", פארגו: "אנחנו מוכנים"

ערב השיא של הכדורסל הישראלי מתקרב. בשעה 11:00 נפגשו ארבעת מאמני קבוצות הפיינל פור יחד עם שחקן מכל הקבוצה, במסיבת העיתונאים המסורתית שעורכת מנהלת הליגה לקראת ערב חצאי הגמר שיתקיים ביום שלישי החל מהשעה 18:15. את הצהובים ייצגו באירוע דיוויד בלאט (שחוגג יום הולדת 52) וג'רמי פארגו.

להגיע לפה זה לא דבר פשוט, אלא מעיד על היכולת והעבודה הנפלאה שהם עשו", אמר בלאט, "הארגון של המנהלת יוצא מהכלל ויוצא דופן, עם המון קלאסה ותרומה לכדורסל. ראיתם לכל אורך העונה שלא לקחנו שום דבר כמובן מאליו אלא באנו, השקענו, רצינו והשגנו. העבודה עוד לא נגמרה. בשביל זה אנחנו כאן. אנו רוצים לשחק את הכדורסל הטוב, האטרקטיבי והמוצלח".

"לא צריך לעשות מעבר הפעם, כי זה מסוג הדברים אליהם אנו רגילים", הוסיף המאמן, "אנחנו די מנוסים בעשיית הסוויץ'. זה שונה מבחינה מקצועית, אבל היום זהו שיא העונה ואין בעיית מוטיבציה או רצון כדי להשיג את התואר האחרון שנשאר".

פארגו סיכם: "אנחנו מתמקדים בלהיות עצמנו ובמה שעשינו כל העונה. איש לא ייתן לנו משהו, אנחנו צריכים לקחת את הדברים. נשחק הכי טוב שאפשר. לראות את החברים שלי מהגליל בעונה שעברה זה רק מראה איזו קבוצה הייתה לנו שם. ככל שנשחק יחד כקבוצה יש לנו סיכוי להגיע הכי רחוק שאפשר".

"אני מצפה להשלים את החסר. לכולם יש אליפויות ואני בונה על הסיסמה של ליגת לוטו – הכל אפשרי", אמר מאמן מכבי ראשון לציון, אפי בירנבוים: "דיברו הרבה על השיטה. אנו באים למשחק אחד מול סגנית אלופת אירופה. מצד שני, אנו מכירים אותם היטב, ובאים לכל משחק לתקוף אחרת. מבחינת הסיכויים זה 1 ל-7 או 1 ל-8. הסיכויים הפעם הולכים לטובתנו".

"הפתענו את כולם חוץ מאת עצמנו", הוסיף קפטן יריבת מכבי, יהוא אורלנד, "האמנו לכל אורך הדרך שזה אפשרי. מכבי? זה משחק אחד ואנחנו באים לעשות עבודה טובה. הבאנו כל השנה דברים מיוחדים ואני מקווה שנביא אותם גם מול מכבי. הלוואי שנהיה במשחק המרכזי ביום חמישי בגמר".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×