תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

תגובת המועדון להודעת מנהלת הליגה

מכבי אלקטרה ת"א פרסמה תגובה להודעת מנהלת הליגה עקב מחאת האוהדים בפיינל פור: "זכות המחאה, כאשר היא מתבצעת באמצעים נאותים, היא זכות מוקנית ולגיטימית".

29/05/2011
ראשי · חדשות · תגובת המועדון להודעת מנהלת הליגה
תגובת המועדון להודעת מנהלת הליגה

תגובת מכבי אלקטרה ת"א להודעת המנהלת:

מוטב היה שיו"ר המנהלת לא היה מוציא מתחת ידו הודעה שכזו. מועדון הכדורסל מכבי ת"א מגנה ובתוקף כל אלימות שהיא, הן מילולית ובוודאי פיזית. במקרה שלפנינו לא היתה כל אלימות פיזית בעובדי המנהלת ובראשיה. מאידך, יש לזכור, כי מדובר באותם אוהדים אשר רכשו במיטב כספם כרטיסים לפיינל פור וגדשו את יציעי ההיכל, וללא אותם אוהדים ההיכל היה נראה כפי שנראה במשחק הראשון בערב הגמר, המשחק על מקומות 3-4: שומם.

זכות המחאה, כאשר היא מתבצעת באמצעים נאותים, היא זכות מוקנית ולגיטימית. חוגי האוהדים של כל ארבע הקבוצות שהגיעו למשחקי הפיינל פור הוציאו הודעה משותפת וכולם הביעו מחאה חמורה כנגד שיטת הפיינל פור, שאין בה שום אלמנט ספורטיבי.

בנוסף לאמור לעיל, יו"ר מכבי אלקטרה ת"א ומנכ"ל המועדון אלי דריקס פעלו אישית ביום חמישי להסיר חלק משלטי המחאה, חרף העובדה שהיתה זו זכותם המלאה של האוהדים להביע את מחאתם בדרך חוקית ושקטה זו.

המועדון קורא ליו"ר המנהלת וחוזר ואומר: טול קורה מבין עיניך, וראה את אשר קורה בימים אלו בארה"ב, כאשר אלופת האן.בי.איי תיקבע בסדרה של הטוב מ-7 משחקים, ואת אשר מתרחש באירופה, אליה משתייכים אנו, הרי שבכל המדינות תיקבע האלופה גם כן בשיטת הסדרות.

נזכיר גם ליו"ר המנהלת כי שיטת הטוב מ-5 משחקים בשלב רבע הגמר אשר הונהגה בעונת 2008/9, נקבעה במטרה ברורה ביותר כי הסדרות יימשכו עד לשלב הגמר, כולל.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×