תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

נפרדים מהפיינל פור, חוזרים לחוק הרוסי

הפיינל פור השביעי היה גם האחרון, החל מהעונה הבאה סדרות בחצי הגמר. בעונה הקרובה תהיה בחירה לקבוצות לגבי מספר הזרים.

11/06/2012
ראשי · חדשות · נפרדים מהפיינל פור, חוזרים לחוק הרוסי
נפרדים מהפיינל פור, חוזרים לחוק הרוסי

דירקטוריון מנהלת ליגת לוטו קיבל הערב (ב') בישיבתו מספר החלטות חשובות ולמספר עונות. כל ההחלטות התקבלו פה אחד בתום דיון בו נציגי כל הקבוצות הביעו את דעתן. בתום ישיבת הדירקטוריון הודיע יו''ר המנהלת, אבנר קופל, כי הוא פורש מתפקידו בתום עשר שנים.

הפיינל-פור השביעי של ליגת לוטו היה הפיינל-פור האחרון. החל מעונת המשחקים הקרובה יתקיימו סדרות של הטוב מ-5 משחקים בחצי הגמר. בעונה הקרובה יתקיים משחק אחד על אליפות הליגה באולם שיקבע בהמשך. החל מהעונה שלאחר מכן ולמשך שנתיים, האליפות תוכרע בשני משחקים בית וחוץ, כשהקבוצה שסיימה את הליגה הסדירה במקום גבוה יותר תארח את המשחק השני והקובע.

בנושא מספר הזרים החליט דירקטוריון המנהלת, כי בעונת המשחקים הקרובה 13\2012, יוכלו הקבוצות לבחור בין שתי אפשרויות. האחת המשך המצב הקיים כלומר 4 זרים או החוק הישראלי שקובע 2 ישראלים בכל זמן נתון על המגרש ו-5 זרים בטופס המשחק. בכל מקרה, כמו בעונות הקודמות, כל קבוצה תוכל לרשום 8 בעלי נתינות זרה לאורך העונה כולה באיגוד הכדורסל.

ההחלטה הזו הינה לעונה הקרובה והחל מהעונה שלאחר מכן ולמשך שתי עונות, יונהג החוק הישראלי שקובע 2 ישראלים בכל זמן נתון על המגרש ו-5 בטופס המשחק. לאחר שנתיים בחוק הישראלי, יתקיים דיון מחודש וזאת תוך מטרה להגיע להסכמות ארוכות טווח עם ארגון השחקנים.

כל ההחלטות התקבלו על סמך העובדה שברחבי הליגה נבנים אולמות גדולים וחדישים. כבר בעונה הקרובה תשחק מכבי בזן חיפה באולם שיכול להכיל 5,000 מקומות ואולמות גדולים כבר נבנים בירושלים וחולון והכוונה היא לבנות אולמות נוספים בנתניה וראשל"צ, ולהרחיב את האולם באשדוד וזאת לצד אולמות מכובדים הקיימים באשקלון ובגן נר.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×