תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

DHL אקספרס תמשיך את שיתוף הפעולה הלוגיסטי עם מכבי

DHL אקספרס, מנותנות החסות של המועדון, ומכבי אלקטרה ת"א, חתמו על הסכם שיתוף פעולה לוגיסטי גם לעונת 2012/2013.

02/07/2012
ראשי · חדשות · DHL אקספרס תמשיך את שיתוף הפעולה הלוגיסטי עם מכבי
DHL אקספרס תמשיך את שיתוף הפעולה הלוגיסטי עם מכבי

עוד בטרם הכריזה קבוצת מכבי תל אביב בכדורסל על סגל השחקנים הסופי שלה לעונה הקרובה, הודיעה חברת שילוח האקספרס הבינלאומית DHL, השותפה ונותנת החסות הלוגיסטית של מכבי תל אביב בכדורסל, על חידוש הסכם שיתוף הפעולה עם הקבוצה בשנה נוספת לעונת המשחקים 2012/13, במסגרתו תשמש החברה כספק הלוגיסטי של הקבוצה לשינוע משלוחים ברחבי העולם. כמו כן, תפרסם החברה בהיכל נוקיה ולראשונה גם בעיגולי העונשין, באתר האינטרנט של מכבי ת"א ובעמודי היוטיוב והפייסבוק שלה. ההסכם תקף לכלל משחקי הקבוצה בעונה הקרובה.

סמנכ"ל חטיבת הלקוחות של DHL ישראל , יאיר ביטון: "ההחלטה להאריך את שיתוף הפעולה בשנה נוספת עוד בטרם נקבע סגל השחקנים של הקבוצה לעונות הקרובות, היא הבעת אמון בלתי מתפשרת ביכולות הניהול והערכים של הקבוצה איתם אנו מזדהים כחברת השילוח הגדולה בעולם. אנו בטוחים שמנהלי הקבוצה ובעלי התפקידים המקצועיים ימשיכו להוביל את הקבוצה לשיאים חדשים".

מנכ"ל DHL ישראל, אודי שרון: "מלבד היותה קבוצת הכדורסל המובילה בישראל ומהמובילות באירופה, לשיתוף הפעולה עם מכבי תל אביב ערך תדמיתי לחברתDHL אשר מביא להגברת החשיפה והמודעות לפעילות החברה ולענף המשלוחים הבינלאומיים, שמשמש מקור תעסוקה לעשרות אלפי עובדים בתחום הלוגיסטיקה וניהול שרשרת האספקה".

אלי דריקס, מנכ"ל מכבי אלקטרה ת"א: "אנו מעריכים את הבעת האמון של חברת DHL בקבוצה ושמחים על החלטתה להמשיך להיות חלק ממשפחת מכבי תל אביב. אנו בטוחים כי שיתוף הפעולה בין השתיים הוא לטווח ארוך וכי DHL תהווה שחקן מוביל לעוד שנים רבות".

חברת DHL העולמית הינה נותנת החסויות והשותפה הלוגיסטית של אירועי ספורט בינלאומיים וקבוצות מובילות בעולם, כמו מנצ'סטר יונייטד, פורמולה 1 ועוד. מתוך החלטה אסטרטגית להשקיע גם בשוק הישראלי ולשתף פעולה עם קבוצה מקומית המשדרת ערכי מותג זהים, נבחרה מכבי תל אביב להיות השותפה של DHL בארץ.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×