תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

הערב ב-21:00: פותחים את חצי הגמר מול ירושלים

מכבי אלקטרה ת"א תארח הערב (21:00, ספורט 5 ו-5HD) את הפועל ירושלים במשחק הראשון בסדרת חצי גמר הפלייאוף.

27/05/2013
ראשי · ארכיון כתבות · הערב ב-21:00: פותחים את חצי הגמר מול ירושלים
הערב ב-21:00: פותחים את חצי הגמר מול ירושלים

תודו שהתגעגעתם. אחרי יותר מדי זמן בלי משחק, מכבי אלקטרה ת"א חוזרת לפרקט, והיא נוחתת ישר למאני טיים עם פתיחת סדרת חצי הגמר מול הפועל ירושלים הערב (21:00, ספורט 5 ו-5HD) בהיכל נוקיה. כל השחקנים כשירים למשחק למעט מורן רוט שסוחב פציעה קלה וערך אימון חלקי.

הדגשים בנוגע למנויים וכרטיסים:

  • משחקי חצי הגמר כלולים במנוי - יש להגיע הערב (27.05) עם כרטיס משחק 18.
  • לא תתקיים מכירת כרטיסים לסדרה.
  • מנויי יציע 4 (עליון) מתבקשים להחליף את הכרטיסים עד השעה 17:00 במשרדי המועדון או החל מהשעה 18:00 בקופות היכל נוקיה.
  • מנויים ספציפיים שלא קיבלו את הכרטיסים (18-19-20) באוגדן המודפס, מתבקשים גם כן להגיע למשרדים או לקופות בערב המשחק ולקבלם. קיימת רשימת מסודרת - נא להגיע עם תעודה מזהה.

מאמן הצהובים, דיוויד בלאט, התייחס בתום האימון המסכם לעובדה שהקבוצה לא שיחה כבר 10 ימים: "לא שיחקנו זמן רב, וזה דבר שנצטרך להתמודד איתו", אמר דייויד בלאט לאתר ערוןץ הספורט. "לכן, התאמנו בצורה טובה מאוד כדי להתכונן כראוי עשינו אתה מקסימום כדי להקטין את החיסרון הזה של זמן ארוך בלי משחקים".

על הפועל ירושלים אמר: "ירושלים היא קבוצה טובה, אמרתי עוד בתחילת העונה שמבחינת הסגל, אין ספק שבעומק שלה ובכישרון שלה, ירושלים זו קבוצה מאוד מוכשרת ומסוכנת. הם הגיעו לחצי גמר בלי יתרון הביתיות וזה גם אומר משהו עליהם. הם ידעו הרבה עליות וירידות, אבל אין ספק שזו קבוצה עם המון כלים".

כוכב סדרת רבע הגמר, ריקי היקמן, מוכן לחצי הגמר: "התכוננו מצוין, היו לנו כמה ימי אימונים טובים. אני בטוח שנגיע מוכנים, אבל אם נפעל לפי הרגש ולא על פי הקצב שלנו, זה יהווה יתרון גדול מאוד עבור הפועל ירושלים. אם נראה הגנה חזקה ונשחק כמו שאנחנו יודעים, אני חושב שנהיה בסדר.

זאת תחרות וכל אחד רוצה לנצח את המשחק, במיוחד כשכולם שמים אותנו כמטרה בכל פעם שאנחנו משחקים. הם יהיו רעבים לנצח, ואנחנו פשוט צריכים להרוס להם את התיאבון. בסופו של דבר מדובר בתואר האליפות ובשביל זה אנחנו משחקים".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×