תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

בלאט: "מצאנו את עצמנו", אליהו: "במלחה יהיה קשה"

במכבי אלקטרה ת"א יצאו מחיוכים מהמשחק הראשון מול ירושלים בסדרת חצי הגמר, אך חושבים כבר קדימה על מלחה. בלאט: "נצטרך להיות הכי טובים שאפשר, אנחנו נתקשה שם".

28/05/2013
ראשי · ארכיון כתבות · בלאט: "מצאנו את עצמנו", אליהו: "במלחה יהיה קשה"
בלאט: "מצאנו את עצמנו", אליהו: "במלחה יהיה קשה"

מאמן מכבי אלקטרה ת"א, דיוויד בלאט, היה מרוצה בסיום המשחק, אך יודע שההמשך לא יהיה קל: "לקח לנו 20 דקות למצוא בחזרה את קצב המשחק ואת הנשימה השניה אחרי ההמתנה הארוכה בין הסדרות. לכן ניסיתי לחלק את עומס הדקות בחצי הראשון. לא צריך להיבהל כשלא הולך בהתחלה, המשחק אורך 40 דקות, ולפעמים צריך סבלנות כדי לסיים את המשחק בצורה יוצאת מן הכלל, כמו שעשינו הערב. אליהו? גם בסדרה נגד הפועל הוא רשם 30 דקות בממוצע, הוא בכושר מצוין ושחקן ברמה גבוהה.

ניצחנו את שלושת הרבעים האחרונים וככל שהמשחק התקדם זרמנו טוב יותר, זה לא קל לקבוצה כמונו שרגילה לשחק פעמיים או שלוש בשבוע ואולי זה קצת השפיע עלינו שלא שיחקנו זמן רב, אבל טוב שמצאנו את עצמנו. קיבלנו גם תמורה חשובה ממספר שחקנים ובפלייאוף זה חשוב. אם גרמנו להם ל- 20 איבודי כדור אז זה אומר שעשינו דברים טובים בהגנה. ביום חמישי נשחק בחוץ ושם נצטרך לעשות את הדברים בצורה הכי טובה שאפשר, כי פחות מזה, ואנחנו נתקשה שם".

ליאור אליהו, שסיים כמצטיין עם 22 נקודות ב-34 דקות אמר: "אמנם המספרים האלו זה לא משהו רגיל, אבל הרגשתי טוב במשחק וגם דייויד הרגיש את זה. בכל מקרה אני חלק מקבוצה, וקבוצה טובה. היום אני קלעתי, ובמשחק הבא מישהו אחר יכול לעשות את זה. זה רק משחק ראשון, ויש לנו עוד 2 לנצח. זה עדיין לא אומר כלום אנחנו מכירים את האווירה שם. אני מעריך שתהיה שם משחק קשה עם אוירה מיוחדת".

דווין סמית' הוסיף: "לא שיחקנו 10 ימים וידענו שייקח לנו קצת זמן להיכנס לעניינים, אבל נשארנו במשחק, המשכנו ללחוץ וזה מה שעזר לנו בחצי השני. אנחנו לא רגילים לתקופה כזו בלי משחקים, אבל נשארנו אגרסיביים לכל אורך המשחק".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×