תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

20:50: כרטיס לגמר או משחק רביעי

מכבי אלקטרה ת"א תארח הערב (20:50, ספורט 5 ו-5HD) את הפועל ירושלים במשחק השלישי בסדרת חצי גמר הפלייאוף כשהיא ביתרון 0:2.

03/06/2013
ראשי · ארכיון כתבות · 20:50: כרטיס לגמר או משחק רביעי
20:50: כרטיס לגמר או משחק רביעי

מכבי אלקטרה ת"א ביתרון 0:2 בסדרת חצי גמר הפלייאוף, תארח הערב (20:50, ספורט 5 ו-5HD) את הפועל ירושלים למשחק השלישי בסדרה, במה שעשוי להיות המשחק הביתי האחרון לעונת 2012/2013. ניצחון ישלח את הצהובים למשחק הגמר ברוממה ב-13.06, בעוד שהפסד יגרור את הסדרה למשחק רביעי במלחה ביום חמישי. בעלי המנויים - יש להגיע עם כרטיס משחק 19.

מאמן הקבוצה, דיוויד בלאט, דיבר בתום האימון המסכם: "הדינמיקה שונה ממשחק למשחק ובטח שאסור לנו להקל ראש. אנחנו יודעים שעומדת מולנו קבוצה טובה עם יכולות טובות, כך שאם אנחנו רוצים לעלות אז נצטרך לשחק את הכדורסל הכי טוב שאנחנו יכולים.

בסדרה תמיד יש את האפשרות להתאמות ושינויים קטנים. לא נמציא מחדש את הגלגל, אבל ננסה לעשות מה שאפשר לעשות כדי ליצור יתרונות. אנחנו במצב של 0:2 אז ברור שזו הרגשה טובה, אבל אני מאלה שלא שמחים עד שהמערכה לא מסתיימת".

שון ג'יימס הוסיף: "האם זה המשחק האחרון בסדרה? אני לא יודע, אבל אנחנו צריכים לשחק 40 דקות של כדורסל טוב ואז נוכל לסגור עניין. לא יהיה לנו קל. נצטרך שלא לתת להם לפתח את הכדורסל שהם רגילים לשחק. זה מה שעזר לנו לנצח בשני המשחקים האחרונים ואני מקווה שזה ימשיך כך".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×