תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

בלאט: "התקווה היא שאנחנו נהיה אלו שנחייך בסוף"

מכבי אלקטרה ת"א השתתפה במסיבת העיתונאים הרשמית לקראת משחק הגמר מול מכבי חיפה. אליהו: יש עלינו לחץ ותמיד יש תחושה שחייבים לקחת וזה מאד חשוב למועדון" (צילום: עודד קרני).

11/06/2013
ראשי · ארכיון כתבות · בלאט: "התקווה היא שאנחנו נהיה אלו שנחייך בסוף"
בלאט: "התקווה היא שאנחנו נהיה אלו שנחייך בסוף"

3 ימים לפני הגמר הגדול, מנהלת הליגה קיימה את מסיבת העיתונאים הרשמית לקראת המשחק האחרון של העונה, בהשתתפות שני המאמנים והקפטנים של הפיינליסטיות.

דיויד בלאט: "יש כאן שתי קבוצות מצוינות ומשחק אחד, זה בוודאי יהיה קשה אבל התקווה היא שאנחנו נהיה אלו שנחייך בסוף. ליאור אליהו הוא משמעותי בכל מצב ובכל סיטואציה. הוא בריא ושלם, מה שהוא לא היה במהלך כל העונה ולכן המשמעות שלו היא ברורה, וזה לא משנה מול מי אנחנו משחקים. אני מצפה ממנו להביא את מה שהם יודעים ולתת את התפוקה הרגילה שלהם פלוס, כי נצטרך את זה".

ליאור אליהו: "זה לא מרגיש אחרת כקפטן. זה מרגש, אבל להיות במעמד הזה זה תמיד מרגש. אנחנו מאד רוצים את האליפות וכולם יודעים את החשיבות של זה למכבי, אנחנו בנויים למעמדים האלה. זה משחק אחד והלחץ עלינו הוא גדול. לחיפה מגיע ברכות על העליה, הם הגיעו בזכות, הוכיחו את עצמם והם ראויים להיות בו. אני לא אוהב להתעסק ביריבות, אבל עלינו יש לחץ ותמיד יש תחושה שחייבים לקחת וזה מאד חשוב למועדון".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×