תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

אייברסון: "נתנו לזה לחמוק. כואב". הדר: "חייבים לשמר את הרוח"

שחקני ומאמן מכבי סיכמו את ההפסד הדרמטי לפאו באתונה. הסנטר הוסיף: "הבאנו אותם למצב שרצינו. נלמד". דווין סמית: "אנחנו רק בנובמבר. אין לי ספק שעוד נצליח". צפו בתקציר כאן

10/11/2016
ראשי · ארכיון כתבות · אייברסון: "נתנו לזה לחמוק. כואב". הדר: "חייבים לשמר את הרוח"
זה היה נראה כמו תבוסה, אחר כך זה היה נראה כמו קאמבק מפואר ובסוף זה נגמר במפח נפש: מכבי FOX תל אביב נכנעה 83:75 לפנאתינאייקוס לאחר הארכה. ריצת 0:15 עמוק ברבע הרביעי נתנה למכבי צ'אנס אמיתי לנצח, דווין סמית' היה עם הכדור האחרון ביד אבל זה לא נכנס ובהארכה, העבירות והעייפות הכריעו לטובת היוונים.
 
"החמצה גדולה מאוד"', סיכם רמי הדר. "היה לנו את המשחק ביד בסוף הזמן החוקי. צריך קצת מזל בעניין הזה, אולי שריקה, אבל חיים עם זה. אני מרגיש שדווקא ברבע השני שיחקנו לא רע ופשוט החטאנו המון מתחת לסל. התקפית היו עליות וירידות, אבל הגנתית אנחנו כן בכיוון הנכון. אנחנו כן שומרים טוב יותר".
 
"אנחנו חייבים לשמר את הרוח הזו שעוזרת לנו להראות אופי ולחזור למשחקים, ומכאן להמשיך הלאה. לחץ? האמת שאני לא מרגיש אותו. אני מצליח לחיות איכשהו שלו בתוך הדבר הזה, אבל אין ספק שאנחנו צריכים לנצח את המשחק הקרוב בבית".
 
דווין סמית' הוסיף: "משחק של עליות וירידות. הם ברחו לנו אבל חזרנו כמו גדולים. בסוף החטאנו כמה זריקות שאנחנו כמעט תמיד קולעים. הוצאנו המון אנרגיה כדי לחזור למשחק וכבר לא נשאר לנו הכוח בסיום לעצירות הגנתיות. זה הפסד כואב אבל נצטרך להתמודד עם זה וללמוד ממנו, לתקן טעויות ולהשתפר. אנחנו רק בנובמבר, העונה עוד מאוד ארוכה ואין לי ספק שנשתפר ונצליח".
 
הגנה שלנו היתה סולידית אבל בהתקפה שיחקנו בצורה מהוססת", הוסיף קולטון אייברסון. "הכדורסל שלנו לא היה מספיק טוב כשפאו פתחה פער. בקאמבק הגדול שלנו שיחקנו יפה, ככה מכבי צריכה לשחק. הבאנו אותם למצב שרצינו, המשחק כבר היה בידיים שלנו ופשוט נתנו לזה לחמוק. זה כואב, אבל נלמד מזה ונשתפר. היו לנו רגעים טובים וחיוביים אבל גם הרבה דקות חלשות, וכדי לנצח בחוץ צריך לשחק טוב וחזק 35 דקות, לא רק כמה דקות".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×