תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

הדר: "האחריות כולה עליי". פניני: "שיחקנו באש, ונכווינו"

במכבי התקשו להסתיר את האכזבה אחרי ההפסד הביתי לגלבוע. המאמן: "היתה שאננות, אבל אני לא מטיל אחריות על שום גורם אחר". הקפטן: "לא יודע מאיפה מגיע הביטחון העצמי המופרז שלנו. מה שקרה פה היום זה נגד ה-DNA של המועדון"

12/12/2016
ראשי · ארכיון כתבות · הדר: "האחריות כולה עליי". פניני: "שיחקנו באש, ונכווינו"
מכבי FOX תל אביב ספגה הערב (שני) הפסד ביתי מפתיע לגלבוע/גליל (92:91) והתחושות בסיום היו בהתאם. המאמן רמי הדר והקפטן גיא פניני התייצבו מול המצלמות בסיום כדי לנסות להסביר מה בדיוק קרה לקבוצה שהובילה ב-16 הפרש בתחילת הרבע הרביעי. תשובות חד משמעיות לא היו, אבל דבר אחד היה ברור לכולם - מכבי לא יכולה להרשות לעצמה להיראות כך, ולא משנה באיזו יריבה מדובר, באיזו מסגרת ובאיזה אולם משוחק המשחק.
 
הפסד ביתי ראשון למכבי בליגה: 92:91 לגלבוע/גליל
 
"האחריות היא על השחקנים בלבד", אמר גיא פניני, "הורדנו רגל מהגז, שיחקנו באש, ובסוף נכווינו. אני בשם השחקנים, בתור הקפטן, אומר שרק אנחנו אשמים. זו אחריות שלנו. תכנית המשחק פעלה במשך 3 רבעים. לא יודע מה קרה. זה לא מתאים לנו ולא ל-DNA של המועדון".
 
"אסור לנו להיראות כך ברבע אחרון", הוסיף. "אולי זה ביטחון עצמי מופרז, וזה עלה לנו בהפסד היום. יש תקופות בעונה, יש עליות וירידות. הפסדנו משחקים שלא היינו צריכים להפסיד אבל ממשיכים הלאה. צריכים לתקן ולהמשיך. ואני שוב אומר - ההפסד הזה הוא באחריות השחקנים בלבד".
 
צפו בגיא פניני לאחר המשחק:
 
"בכל סיטואציה, כשהציפיות לא תואמות את המציאות, יש קונפליקט ושם אנחנו נמצאים", אמר רמי הדר, "גליל נתנה משחק נהדר ולא נשברה אבל אנחנו קבוצה עדיפה. יש תסכול, יש אכזבה. זו חכמה מאוד קטנה לקחת קרדיט כשמנצחים. אני לוקח את כל האחריות עליי, לא על השחקנים. אם לא עשיתי את העבודה שלי כמו שצריך, שילמתי במשחק. כנראה שהיתה שאננות אבל זה לא משנה. אנחנו מכבי תל אביב ואנחנו צריכים לנצח את המשחקים האלה. כל דבר אחר שנגיד זה קשקוש, מריחה ולא נלך לשם. אני הייתי צריך להביא את הניצחון ולא עשיתי זאת. האחריות עליי. אני צריך לבדוק את עצמי ורק את עצמי".
 
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×