תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שיבק: "העשרנו את הטכניקה וזה מה שהביא לתוצאה הזאת"

מאמן מכבי סיכם את הניצחון על בני הרצליה וכבר חושב על משחק 3: "ביקשתי מגיא פניני שידבר עם השחקנים ויוריד אותם לקרקע, כדי שביום חמישי נחזור להיכל ונגמור את הסדרה הזאת"

28/05/2017
ראשי · ארכיון כתבות · שיבק: "העשרנו את הטכניקה וזה מה שהביא לתוצאה הזאת"
https://player.vimeo.com/external/219301355.sd.mp4?s=ac4fc332ccfb3f3146ab67469b536d0edfcf08a2&profile_id=165
הפיינל פור במרחק נגיעה. עם יתרון 0:2 בסדרת רבע גמר הפלייאוף על בני הרצליה אחרי ה-63:89 במשחק 2, מכבי FOX תל אביב יכולה לסגור את הסיפור כבר ביום חמישי (21:00) במנורה מבטחים, במה שעשוי להיות המשחק הביתי האחרון, רגע לפני הפיינל פור, שיתקיים גם כן בת"א.

מאמן הצהובים, אריק שיבק, סיכם את הניצחון: "אני לא מדבר על מה שהיה. עבדנו מיום רביעי שעבר, למשחק הזה היה לנו קצת יותר זמן כדי לשפר ולשדרג כמה דברים ואני שמח שבאמת עשינו את זה".

המאמן החדש התייחס כבר למשחק הבא: "חשוב לי שנחזור לדברים הבסיסיים, פה ושם העשרנו את הטכניקה וזה מה שהביא לתוצאה הזאת. ביקשתי מגיא פניני שידבר עם השחקנים ויוריד אותם לקרקע, כדי שביום חמישי נחזור להיכל ונגמור את הסדרה הזאת. אמרתי גם לקווינסי מילר שיישאר רגוע ומרוכז".

 

ה-MVP של המשחק, קווינסי מילר, אמר בסיום: "אני מרגיש מצוין, ברגע שהמאמנים התחלפו שיבק ראה את הפוטנציאל שלי. עדיין מרגיש קצת חסרון באתלטיות, אבל כשאחזור לזה אני אהיה טוב יותר. אני משחק כדי לנצח עוד משחק ועוד משחק, אליפות תעשה לי את הקיץ. אנחנו חייבים להמשיך באותו מומנטום ולא לעצור".

אנדרו גאודלוק הוסיף: "שיחקנו חזק, היינו אגרסיביים לאורך כל המשחק. יש לנו מאמן טוב. היו לא מעט דברים שקרו העונה, לשחקנים נמאס והם רצו להתקדם. זה זמן פלייאוף עכשיו, כולם שמחים, נהנים לשחק אחד עם השני, הלוואי שהיינו נראים ככה לאורך כל העונה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×