תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שיבק: "גאודלוק רואה אליפות מול העיניים"

מאמן הצהובים סיכם את הסידרה מול הרצליה: "עשינו את זה בצורה הכי מרשימה שיש. תודה לקהל שתמך בי ובקבוצה, אנחנו חייבים אותם כדי להמשיך הלאה". ראד: "לא משנה את מי נקבל בפיינל פור"

02/06/2017
ראשי · ארכיון כתבות · שיבק: "גאודלוק רואה אליפות מול העיניים"
https://player.vimeo.com/external/219963764.hd.mp4?s=f43334216485b1a94024a2ab9456b9be9d18ee8d&profile_id=119
סיפתח כזה למאמן מזמן לא ראינו. אריק שיבק, רק שבועיים בתפקיד, וכבר לקח את מכבי לפיינל פור עם ניצחון מרשים בסידרה 0:3 על בני הרצליה. אותה קבוצה שניצחה את הצהובים 3 פעמים בעונה הסדירה: "עשינו סדרה טובה יש הרבה זמן להתכונן ונעשה את זה. אמרתי שבלי שום קשר צריך א הקהל כי זה מכניס אנרגיות זה חשוב לשחקנים ולי".

"בתחילת המשחק היינו ישנוניים בהתקפה וההגנה, ברגע שהעלינו את האינטנסיביות בהגנה גם ההתקפה נראתה יותר טוב, צברנו ביטחון והשאר היסטוריה. מחכה לנו שבוע וחצי בלי משחק, ולא יהיה פשוט להרים את עצמנו. נעשה את החושבים איך למלא בתוכן את הימים האלה כדי להגיע חדים. מכבי חיפה או הפועל חולון? רק מכבי".

 

"הקבוצה של אנדרו גאולדוק? אני יודע שהיא של רקנאטי, פדרמן ומזרחי", התלוצץ שיבק כשנשאל על הכוכב שלו. "הוא מנהיג במגרש ומחוצה לו. ממריץ את השחקנים הוא רואה אליפות מול העיניים, זה חשוב לו מאוד וכולם מעריכים ומכבדים אותו".

ויקטור ראד דיבר על השינוי שעברה מכבי בשבועיים האחרונים: "יש לנו תוכנית משחק, ורואים את זה. אנחנו עושים פחות טעויות, מאמינים יותר ורואים את התוצאה. ההתקפה טובה מאוד. היו לנו ארבעה שחקנים שקלעו בספרות כפולות, כולם זורקים וקולעים וגם מציגים הגנה טובה. הרבה קבוצות השתנו, לא משנה את מי נקבל בפיינל פור".


מי שבלט מעל כולם היה קווינסי מילר, שקלע 19 נקודות, וסיכם את הסדרה: "זו הייתה סדרה אינטנסיבית, פאולים, אגרסיביות ואני שמח שעברנו את זה. העובדה שהם ניצחו אותנו 3 פעמים העונה נתנה לנו בהחלט מוטיבציה. ידענו לפני המשחק שהם ינסו ללכת על קנאסביץ' וג'ף אדריאן ושאלה המשימות שלי ושל ג'ו (אלכסנדר) וטיפלנו בזה. כולכם ראיתם שקנאסביץ' לא הגיע למספרים שלו בסדרה הזאת".

על הסקור הגבוה אמר: "ניסינו לרוץ כל הזמן ולדחוף את הכדור קדימה. גם בעבר ניסינו לעשות דברים כאלה, אבל עכשיו יש הנחיות ברורות יותר מה עושים ולאן רצים. המאמנים הקודמים עשו את זה גם, אבל זה היה שונה מהשיטה של אריק שיבק".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×