תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שיבק: "הקבוצה שלי רעבה לתואר האליפות"

מאמן מכבי FOX תל אביב אריק שיבק וקפטן הקבוצה גיא פניני לקחו חלק במסיבת העיתונאים לפתיחת משחקי הפיינל פור. פניני: "בטוח שהקהל שלנו יגיע וייתן לנו את האנרגיות. אנחנו בטוחים שנתמודד עם הלחץ"

09/06/2017
ראשי · ארכיון כתבות · שיבק: "הקבוצה שלי רעבה לתואר האליפות"
https://player.vimeo.com/external/220985755.sd.mp4?s=4888d44ca4454ac2f7b591cd99f43a2b6724e071&profile_id=165
אירועי הפיינל פור יצאו לדרך עם מסיבת עיתונאים החגיגית לפתיחת המשחקים וטקס הגאלה המסורתי. ביום שני בשעה 18:45 ייפגשו בחצי הגמר הראשון הפועל ירושלים ומכבי ראשון לציון, וב-21:15 יחתמו את הערב מכבי FOX תל אביב ומכבי חיפה.
 
מאמן מכבי FOX תל אביב, אריק שיבק, נתן כבוד למכבי חיפה לקראת חצי הגמר: "יצא לי בשנתיים האחרונות לשחק מול מכבי חיפה ברבע הגמר. לשמחתי פעמיים ניצחתי 2:3. האופי במכבי חיפה נשאר אותו דבר, האגרסיביות. אנחנו מאוד מכבדים אותם. אמנם אני חדש במכבי ת"א, אבל מכבי רעבה לאליפות. היא לא הייתה בגמר כבר שנתיים, אז קודם כל אנחנו צריכים להגיע לשם. נותנים לחיפה המון כבוד, גם על הדרך שעשתה וגם על מה שעשתה מול מכבי תל אביב. קל זה לא יהיה, נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי להגיע לגמר".

על העובדה שהצהובים יגיעו לאחר 11 ימי מנוחה הוסיף: "יש לנו אנשים מאוד מנוסים במערכת, וגם אני די מנוסה בפלייאוף. ניסינו לבנות תוכנית אימונים עד יום שני כדי להגיע הכי מפוקסים והכי טריים. נכון לרגע זה, הכל הלך לפי התוכניות. זה ישפיע על כולם, גם חיפה מחכים הרבה זמן, קצת פחות מאיתנו אבל בכל זאת הרבה זמן. זה לא אופטימלי, אבל אני חושב שהסתדרנו עם המצב הזה די טוב".
 
גיא פניני הוסיף: "בפיינל פור יש לחץ אצל כל אחד מהיושבים פה. השאלה איך מתמודדים איתו. אנחנו מאוד שמחים שזה בהיכל שלנו. אני מאמין שהקהל שלנו יגיע וייתן את האנרגיות שהוא יודע. אנחנו מעדיפים לשחק בבית, יכול להיות שהלחץ יעלה אבל אנחנו מספיק מנוסים כדי להתמודד עם זה".
 
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×