תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ג'ייק כהן: "עוזב בתחושת סיפוק אדירה"

פורוורד הנבחרת, שזכה עם מכבי FOX תל אביב ב-3 האליפויות האחרונות ברצף, חתם באובראדוירו מספרד: "התרבות של המועדון נמצאת כיום במקום טוב יותר"

30/07/2020
ראשי · חדשות · ג'ייק כהן: "עוזב בתחושת סיפוק אדירה"
ג'ייק כהן הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד ממכבי FOX תל אביב ומה-DNA הכל כל מיוחד של המועדון. אדם אינטליגנטי, ידען, ערכי מאוד ואחד שעומד על עקרונותיו בתוך ומחוץ למגרש. לוחם בגובה 210 סנטימטרים עם יד רכה מהשלוש ועוקצנות שתמיד מוצאת את המטרה.

ביום שאחרי הזכיה באליפות, בסיומה לקח את דני אבדיה להניף יחד איתו את הצלחת, נפרד ג'ייק כהן מהמועדון בו שיחק 5 עונות וחתם באובראדוירו מהליגה הספרדית. פורוורד הנבחרת, שזכה עם מכבי בשלוש האליפויות האחרונות, לקח בעונה החולפת חלק ב-24 משחקי יורוליג ובכל 33 משחקי הליגה עד להנפה.

"המטרה שלי, כשחתמתי במכבי לפני שלוש שנים, הייתה להחזיר את מכבי למקומה הראוי בראש הליגה הישראלית. שלוש אליפויות מאוחר יותר, אני עוזב בתחושת סיפוק אדירה בזכות ההישגים של המועדון במהלך התקופה שלי בשורותיו", כתב ג'ייק כהן בפוסט פרידה מרגש."כל התרבות של המועדון נמצאת כיום במקום טוב הרבה יותר מאשר מה שהיה כשהגעתי ואני שמילאתי תפקיד קטן בהצלחות האלה", הוסיף כהן, שחזר בזמנו לקבוצה שבשלוש העונות הקודמות כלל לא הגיעה לגמר המקומי. "מערכות היחסים שבניתי הולכות להיות הדבר אליו אתגעגע יותר מכל".

יום אחרי שהניף את צלחת האליפות ה-54 של המועדון ובעקבות הודעת אובראדוירו על החתמתו, נפרד הפורוורד: "אני רוצה להודות לכל החברים הנפלאים שהיו לי בקבוצה, כמו גם להנהלת מכבי ולאוהדים, על כך שהפכו את שלוש השנים האחרונות למדהימות. צהוב עולה, ג'ייק". 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×