תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

תיעוד 3 השחקנים: ממצאי הבדיקה

22/02/2022
ראשי · הודעות מועדון · תיעוד 3 השחקנים: ממצאי הבדיקה
תיעוד 3 השחקנים: ממצאי הבדיקה
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ערך בדיקה מדוקדקת בנוגע לתיעוד שלושה משחקני הקבוצה - ג'יילן ריינולדס, ג'יימס נאנלי ודריק וויליאמס - שפורסם לאחר משחק חצי גמר גביע המדינה. הממצאים התקבלו לאחר שיחות עם השחקנים, עובדי המסעדה, אנשים שנכחו במקום, ושיחה עם האדם שצילם ופירסם את הסרטון. להלן הממצאים: 

שלושת השחקנים עזבו את ההיכל מיד לאחר המשחק וסעדו במסעדה איטלקית, בה הם נוהגים לאכול מאחר שהיא נמצאת בצמוד למקום מגוריהם. בזמן שהמקום היה כבר ריק, הם עשו את דרכם החוצה מהמסעדה, כאשר אז המלצרים הגביהו את עוצמת המוסיקה במקום ואלה השניות הבודדות שמופיעות בסרטון ובהן רואים את השחקנים, כאמור בדרכם החוצה. 

אחד העובדים שצילם את הקטע, תייג את השחקנים באינסטגרם והעלה את הווידאו לרשת. הטקסט שנכתב בסטורי של העובד היה על דעתו בלבד, כאשר הוא גם לא זיהה נכונה את השחקנים ותייג שחקן שלא נכח במקום. 

לסיכום:
1. השחקנים לא יצאו לבילוי לילי, אלא ישבו לאכול אחרי המשחק במסעדה בצמוד למקום מגוריהם.
2. הם לא העלו את הסרטון ולא העלו את הכיתוב WE DON’T CARE.
3. הסרטון צולם ועלה לרשת שלא על דעתם וללא ידיעתם.
4. על אף האמור, השלושה מבינים כי ישנה חשיבות גדולה מאוד לנושא הנראות וכי אוהדים רבים נפגעו עמוקות מהתמונות, גם אם הדברים בפועל היו אחרת. 

השלושה ביקשו למסור את ההצהרה המשותפת הבאה: "אנו מתנצלים ומצרים על איך שהדברים הוצגו. אנחנו מבינים שעל אף שבאותו הרגע הדברים היו לחלוטין אחרת מהפרשנות שניתנה להם, בפועל הסרטון נראה רע וגרם לפגיעה קשה בתחושותיהם ורגשותיהם של האוהדים והנהלת המועדון. יש לנו רק הערכה ואהבה גדולה לאוהדים ולמועדון ואנו כואבים כל הפסד, בייחוד אחד כמו שהיה ביום שני שעבר. אנחנו נקבל כל החלטה שהמועדון יראה כראויה בנסיבות המקרה ונמשיך להילחם על כל ניצחון למען האוהדים ולמען מכבי".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×