תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ניקולה וויצ'יץ' בחמישיית העונה

נבחר ע"י המנהלת יחד עם לימונד, סימונס, אוסטין וניילון, שגם נבחר ל-MVP בטקס המצטיינים החגיגי. קטש מאמן העונה, ראשל"צ הקבוצה ההוגנת

27/05/2007
ראשי · חדשות · ניקולה וויצ'יץ' בחמישיית העונה
ניקולה וויצ'יץ' בחמישיית העונה

בטקס חגיגי לפתיחת אירועי הפיינל פור הישראלי, אשר התקיים במוצ"ש באוהל המיוחד מחוץ להיכל נוקיה בהנחיית אלי אילדיס, הוכרזו המצטיינים לעונתל 2006/07.
ניקולה וויצ'יץ' הוא הנציג של מכבי תל אביב במצטיינים לאחר שנבחר ברוב קולות לחמישיית העונה. ניקולה קיבל את הפרס מעו"ד שמעון מזרחי ונציגי חברת שטראוס-עלית, נותן החסות הראשי של מכבי עלית ת"א.

יחד עם וויצ'יץ' בחמישיית העונה נבחרו גם טריי סימונס (גליל), רביב לימונד (נהריה), מריו אוסטין (ירושלים) ולי ניילון (בני השרון) שגם נבחר לMVP של העונה, אך יקבל את הפרס רק במעמד הגמר ביום חמישי. עודד קטש נבחר למאמן העונה וגם הוא יקבל את הפרס ביום חמישי.

פרסים הוענקו גם לריקרדו מארש (אשקלון) על תואר מלך הסלים, לקני אדלקה (גליל) על תואר מלך הריבאונדים, לגוני יזרעאלי (עפולה) על תואר מלך האסיסטים וגם תגלית העונה, לקבוצת מכבי ראשון לציון על הקבוצה ההוגנת ע"ש דני קסטן ז"ל, ולדודי רומנו על תואר השופט המצטיין של העונה.

במהלך הטקס הוענקו תשורות לכל נותני החסות של ליגת העל, לכל נותני החסות הראשיים של הקבוצות המשתתפות ולזוכה במשחק ליגת החלומות של מנהלת הליגה אשר קיבל את טבעת האליפות החדשה.

הטקס היה חלק מארוחת הערב החגיגית של המנהלת, האירוע שפתח את שבוע הפיינל פור. בארוע נכחו כל שחקני 4 הקבוצות אשר הגיעו למעמד הפיינל פור, עשרות שחקנים נוספים וכמעט כל אנשי הכדורסל בארץ.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×