תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

ספאחיה: אני שמח לשחק מול אגדה כמו עודד קטש

מאמן מכבי ת"א נתן כבוד לקטש במסיבת העיתונאים לקראת הפיינל פור ואמר: " אני מקווה שנסיים את העונה כמו שצריך"

27/05/2007
ראשי · חדשות · ספאחיה: אני שמח לשחק מול אגדה כמו עודד קטש
ספאחיה: אני שמח לשחק מול אגדה כמו עודד קטש

לאחר הערב החגיגי שנערך
בשבת באוהל הVIP מחוץ להיכל נוקיה, התקיימה בו היום גם מסיבת העיתונאים הרשמית לפתיחת שבוע הפיינל פור הישראלי, בהשתתפות נציגי המנהלת, האיגוד, וכמובן ארבעת מאמני הקבוצות המשתתפות יחד עם ארבעת הקפטנים.

נבן ספאחיה הפתיע כשנתן כבוד לעודד קטש: "לפני שאגיד משהו על הפיינל פור אני רוצה לברך את אבנר קופל והארגון המרשים של הפיינל פור. לא ראיתי כזה ארגון בשום מקום. אני רוצה לאחל בהצלחה לעודד קטש ולגליל עליון על העלייה לפיינל-פור, דבר שאף אחד לא ציפה בפתיחת העונה ואני שמח לשחק שוב מול אגדה
כמו עודד. הקבוצה שלנו הפסידה פעמיים העונה ובאותו שבוע, ואני מקווה מאוד שנסיים את העונה כמו שצריך. בתחילת העונה זו היתה קבוצה חדשה ומשחקים ביורוליג מול קבוצות גדולות עשו אותנו קבוצה טובה יותר, כמובן ביחד עם אימונים טובים לאורך כל העונה".

דריק שארפ: "אני רוצה לברך את כל הקבוצות, המאמנים והבעלים. כמו שנבן אמר, זה אירוע נחמד, ההרגשה היא
כמו יורוליג ונתייחס לזה בהתאם. בהצלחה לכולם. בשביל הליגה, אלמנט ההפתעה ואספקט הפיינל-פור הוא טוב, כולם חוץ ממכבי אוהבים את זה. מבחינתנו היינו מעדיפים סדרה, אבל בשביל הקבוצות האחרות זה טוב, כל קבוצה יכולה לזכות, זה לא משנה מה הרקורד שלך במהלך העונה. אנחנו מקצוענים".".

אבישי גורדון לקראת יום שלישי: "מכבי פייבוריטית, זה ברור, אבל במשחק אחד אנחנו בתור קבוצה, כל השנה זה היה הכוח שלנו, שהיינו ביחד. אנו נבוא להילחם ולתת כל אחד את כל מה שיש לו ונתפלל. המשחק מול נהריה היה מדהים, אני מאד גאה בשחקנים במאמנים, בחיים אוחיון, בספונסרים וביום שלישי נבוא וניתן את הכל ואלוהים גדול".

דן שמיר לקראת יום שלישי: "אפשר לדבר על כל מה שהיה עד היום ואפשר על מה שיהיה. היתה לנו עונה מיוחדת וטובה מאוד ועשינו בה דברים גדולים וכדורסל טוב ולצד זה היו ירידות. החודש האחרון לא היה כדורסל טוב, כולם יודעים את זה, שיחקנו הרבה משחקים שלא קבעו יותר מדי. יצאנו מהחודש הזה בדיוק מאותו מקום ומהנקודה הזו אנחנו צריכים להכין את עצמנו למשחק אחד ולהתרכז בו. זה שאתה משחק טוב לא מבטיח לך שתשחק טוב במשחק הבא. מכבי ת"א בהיסטוריה שלה הפסידה משחקים לפני הפיינל פור ושיחקה שם טוב. מההיכרות שלי עם המערכת שלנו, כולם יודעים את זה וכולם יעשו את זה".

מאיר טפירו: "כמו שנבן ודריק אמרו אני מאוד מורשם מהארגון של אתמול והיום ואני חושב שרק הכדורסל מרוויח מזה. אני מקווה שהצלחת תלך השנה למקומות אחרים שהיא לא היתה בשנים האחרונות, שיהיה פיינל-פור עם אוירה טובה וכדורסל טוב ובהצלחה לכולם".

אפי בירנבוים: " אני מאוד גאה בשחקנים שלי ובמועדון שלי, זה לא היה מובן מאליו בתחילת השנה שנהיה בשני אירועי השיא של הכדורסל הישראלי. עשינו כברת דרך ארוכה מתחילת השנה, יש לנו קבוצה טובה עם אופי ואמונה וכל הזמן חושבת שהיא יכולה לנצח. טבעות האליפות נמצאות מרחק נגיעה ממני אבל אני מרגיש רחוק מאוד מהן".

ארז כץ: "אני מאוד מתרגש להגיע למעמד שיא כזה, בפעם השנייה העונה. הצבנו לעצמנו מטרה להגיע לפיינל פור ומעכשיו זה הכל בונוסים. יש את הקצפת ביום שלישי ואני מקווה שנגיע גם לדובדבן ביום חמישי".

עודד קטש: "אני רוצה לברך את הקבוצות והמנהלת על הארגון. הגענו עם הבאזר לארוע ועברנו תהפוכות השנה, אני גאה בשחקנים שלי ואני מוצא לנכון שוב להודות לראשי הגליל שנתנו לנו שקט והאמינו בנו גם כשהיינו במקום האחרון. אני מאוד גאה במקום שאני נמצא בו, אנחנו מרגישים פה קצת חדשים וצריכים לעכל את זה. אני לא כ"כ שמח לשחק נגד מכבי אבל אנחנו חייבים".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×