תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

רוקדת עם כוכבים - מור חממי

מור חממי היא רק צלע אחת של המשפחה בלהקת המעודדות של מכבי. היא חולה על ריקודים, אבל גם חושבת שסימאס הוא הכי חתיך בקבוצה.

28/05/2007
ראשי · חדשות · רוקדת עם כוכבים - מור חממי
רוקדת עם כוכבים - מור חממי

כן בת 16 וכן כל כך יפה, מור חממי היא הילדה שבלהקת המעודדות הצהובה של מכבי עלית תל אביב. זו השנה הראשונה שלה בלהקה של לימור שולב, והיא מספרת רק דברים טובים על הבנות שקיבלו אותה מאוד יפה למשפחה המקפצת.


מור היא תלמידת י"א בגימנסיה הריאלית בראשון לציון והריקוד מול עשרת אלפים צופים בהיכל נוקיה הוא מימוש פנטזיה שלה מאז שהיתה ממש ילדונת. היא חולה על ריקודים ולוקחת את זה הכי ברצינות, שיעור מדי יום. גם בעתיד היא רואה את עצמה עוסקת בריקוד, כי זה הכישרון הגדול שאלוהים נתן לה, אז למה להתנגד?


ההתרגשות בימי חמישי הביתיים מתחילה כבר בבוקר בבית הספר, כשהיא לא יכולה להתרכז בשיעורים וחושבת רק על הצהובים ואיך תקפיץ את כולם ביציעים כשיינתן האות. אחרי האדרנלין של המשחק היא יוצאת בשמחה עם כל החברות לאכול סנדביץ' טוב, כי מי מסוגל להכניס משהו לפה לפני כן.


מור אוהבת להתנועע בעיקר לצלילי מוסיקה שחורה, ומי הכי חתיך לדעתה בקבוצה? סימאס, תרשום לעצמך עוד מעריצה. "הוא גם נראה נפלא וגם צולף, מה רע".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×