תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

אזלו הכרטיסים לגמר מול ירושלים

הערב זה קורה, גמר הפיינל פור של ישראל בין מכבי עלית ת"א להפועל ירושלים יחל ב-20:50, שידור בערוץ 10. ספאחיה: "אנחנו פייבוריטים"

30/05/2007
ראשי · חדשות · אזלו הכרטיסים לגמר מול ירושלים
אזלו הכרטיסים לגמר מול ירושלים

מכבי עלית ת"א תעלה הערב למשחקה האחרון העונה, כאשר תתמודד בשעה 20:50 (ערוץ 10) בגמר הפיינל פור מול הפועל ירושלים. כל הכרטיסים למשחק אזלו. מכבי לא הרשימה בניצחון על הגליל אך כעת מדובר במשחק חדש לגמרי וגם השחקנים והמאמנים יודעים שלמרות הכל, האלופה היא עדיין הפייבוריטית. מכבי רוצה הערב את האליפות ה-47 שלה.


דן שמיר, מאמן הפועל ירושלים פתח את מסיבת העיתונאים שנערכה בנוקיה: "בשבילי זו פעם שניה בסיטואציה הזו והפעם הקודמת היתה בצד השני וזה מעניין הפעם להיות בצד הזה. אני מרך את מכבי והצוות והשחקנים על סה"כ עונה סדירה עם הגעה לפיינל פור עם שני הפסדים בנקודה, זה לא קרה בשנים האחרונות. זו סה"כ עונה מאד מרשימה בליגה. אנחנו מקווים לעשות את הצעד הקטן מחר לפחות להשאיר את כל מה שיש לנו בגוף על המגרש, זה ברור לכולם שכל מי שיעלה מחר לפרקט יש לו צ'אנס לעשות את זה".


על המשחק של מכבי מול הגליל אמר המאמן הירושלמי: "כל פעם שקבוצה מצליחה לגרור את מכבי למשחק כזה אז יש לנו מה ללמוד. ניסינו לעשות כמה דברים שיש בהם מחשבה מאחוריהם ועדיין מכבי קלעו 93 נקודות. מבחינתי, ביום אחד לא משנים יותר מדי דברים, הייתי בארבעה פיינל פורים ואני יכול להגיד שביום וחצי הזה נתעסק בדבר אחד, להכין את ההגנה שלנו למכבי. אני מקווה על דרך החיוב שמחר יהיה משחק ההגנה הכי טוב שלנו העונה. לא היינו קבות הגנה גדולה אבל ברגעים מסוימים הצלחנו לעצור קבוצות טובות מאד על אחוזים נמוכים".מאיר טפירו: "אני מקווה שהגמר מחר יהיה לא כמו גמר בשנה שעברה ויהיה יותר עניין. אני מקווה שנצליח לתת משחק טוב ולהציג את הכדורסל שהצגנו כל העונה, להשאיר הכל על המגרש, לנסות לנצח ולעשות היסטוריה קטנה.

לא יודע אם זה מחסום פסיכולוגי, עד היום לא הגענו עם מכבי למשחק שווה בנוקיה, מכבי בנוקיה הם קבוצה מצוינת. בשנה שעברה לא היה גמר טוב מבחינתינו ואני מקווה שהשנה זה יראה אחרת, אנחנו נעשה הכל די לנצח, בסה"כ אחרי מחר המחסום ישבר. אני אדבר עם דריק שישמור פחות טוב מחר. אני מקווה שמחר אני אתן משחק טוב, לא רק אני כי שחקן אחד לא יכול לנצח את מכבי, אלא שכל הקבוצה תשחק טוב כדי שננצח".


נבן ספאחיה: "זו הגמר הראשון שלי במכבי למרות שציפו שזה יקרה קודם. אני מצפה משחק קשה מאד כמו כל גמר, ראינו שני משחקים מצוינים אתמול ואני מצפה שהגמר יהיה טוב גם, אני מצפה שננצח.אני לא חושב על זה אני חושב רק על המשחק ואיך להתכונן אליו, זו עבודתי. כל הזמן העתיד שלי תלוי בתוצאה מחר.יש לנו מספיקמספיק בטחון. חצי הגמר בד"כ יותר קשה, אבל אי אפשר לדעת. לא יודע כמה גמרים שיחקתי בחיים, אבל נראה מחר. אנחנו פייבוריטים".על החסרון של אליהו ואולי גם וויצ'יץ' אמר: "מכבי הראתה המו ןפעמים שהיא יכולה לנצח בלי שחקנים מרכזיים. ניצחנו ביורוליג משחקים בלי ניקולה, וגם בליגה. באנו לשחק כמו קבוצה, אתמול ליאור אליהו לא שיחק ועדיין ניצחנו. לעולם לא נשים את הכל על שחקן אחד. ניקולה ישחק מחר הרבה יותר טוב, אני בטוח".


רענן כץ: "כולם ניסו מה שאפשר, כולנו שותפים בהצלחות וגם בכשלונות. היתה פה מלחמה בקיץ שעבר צריך לזכור. אנחנו כל הזמן עובדים על העונה הבאה. למאמן יש חוזה ושום דבר לא הוחלט הנושא הזה עד היום. דעתי על הפיינל פור ברורה לגמרי, אני שותף לשמעון בזו שהשיטה פסולה ולא נכונה ולא הגונה. ליאור ונירולה מתאוששים מפציעות וכל דבר יכול לקרות במשחק אחד. אם לא ננצח מחר זה יהיה חבל ומאד לא הוגן כי בסדרה מנצחת הקבוצה הטובה יותר. באסטון יהיה פה בשבוע הבא ונראה מה יהיה, אם הוא רוצה לחזור, מבחינתי ברוך הבא".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×