תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

פרויקט חדש בנוער: מכבי שוהם תל אביב

מועדון הכדורסל מכבי ת"א יספק תכנית, אנשי מקצוע ואת המעטפת למיזם, אותו יוביל שון דניאל. עופר מור: "אני שמח על ההזדמנות לקדם את הכדורסל בשוהם"

31/07/2023
ראשי · נוער · פרויקט חדש בנוער: מכבי שוהם תל אביב
פרויקט חדש בנוער: מכבי שוהם תל אביב
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב גאה להודיע כי נחתם הסכם חדש עם מכבי שוהם, לפיו תפעיל את התחום המקצועי יחד עם מכבי שוהם ומעתה ייקרא המיזם מכבי שוהם תל אביב.

מכבי תל אביב תביא מניסיונה, תדאג למעטפת מקצועית שלמה, אנשי מקצוע ותכנית מקצועית כוללת לפרויקט החדש. במסגרת ההסכם, ילדי שוהם יגיעו לצפות במשחקי מכבי Playtika תל אביב בליגת ווינר סל.

את המועדון בשוהם יוביל וינהל מטעמה של מכבי תל אביב שחקן העבר שון דניאל, שימלא את תפקיד המנהל המקצועי ויהיה אחראי על הפרויקט המשותף. חתימת ההסכם התקיימה במשרדי מועדון הכדורסל מכבי תל אביב במעמד יו"ר המועדון עו"ד שמעון מזרחי, המנכ"ל עדלי מרכוס, מנכ"ל מחלקת הנוער במכבי אלון בן זקן, יו"ר מחלקת הנוער ליאור ארדיטי, יו"ר מכבי שוהם עופר מור וגזבר העמותה עדי גרושקה.

"אנחנו מברכים על ההסכם", פתח ואמר יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי. "אני מברך את אלון בן זקן וליאור ארדיטי על פועלם במסגרת מחלקת הנוער והיד עוד נטויה".

יו"ר מכבי שוהם עופר מור הוסיף במעמד החתימה: "אני מאוד שמח על ההזדמנות המיוחדת שניתנה לנו לקדם את הכדורסל בשוהם באמצעות שיתוף פעולה מקצועי עם המועדון המוביל בתחומו, מכבי תל אביב".

"בשנתיים האחרונות העלינו את האפשרות של שיתוף הפעולה הזה ואני שמח שהוא קורה", אמר אלון בן זקן, מנכ"ל מחלקת הנוער במועדון הכדורסל מכבי תל אביב. "אני בטוח שנצליח להחזיר את שוהם לימיה הטובים עם קבוצות בליגות הלאומיות הבכירות במחלקות הנוער"."אני מאמין בצוות המקצועי של מכבי ובשחקנים שמצטרפים אלינו על מנת שיובילו את מכבי שוהם להצלחות. החזון הוא להגיע ולשחק בליגות הבכירות, להגדיל משמעותית את כמות השחקנים, את כמות האוהדים ולייצר עתודת מאמנים", הוסיף עופר מור, שהתייחס גם לקשר החזק בין המועדון והקהילה בעיר: "ספורט הוא בסיס מצוין לקידום ערכים ושיתוף פעולה, עבודת צוות, למידה וצמיחה גם מטעויות. שאיפה למצוינות והתנהגות בכבוד כלפי כל אדם".

לסיום הוסיף מור: "אני רוצה להודות להנהלת מכבי תל אביב, למר שמעון מזרחי ולאלון בן זקן על תמיכתכם, אני גאה להיות חלק מקהילת הכדורסל ואני בטוח שביחד נעלה לגבהים אליהם אנו שואפים. תודה לראש מועצת שוהם איתן פטיגרו, שעמד לצדנו, ולכל חברי עמותת מכבי שוהם שהיו שותפים לתהליך".

יו"ר מחלקת הנוער ליאור ארדיטי סיכם: "מבחינה אסטרטגית חשוב לנו לתת מעטפת ומטריה ומקצועית כמו שאנחנו יודעים לתת. אנחנו מאמינים בקהילה בשוהם ולא רחוק היום שיצמחו משם כשרונות גדולים. אני מבקש להודות לעופר מור, לחברי העמותה ולכל העוסקים במלאכה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×