תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

רוקדת עם כוכבים - רונה נאמן

היא רק בת 19 אבל כבר נחשבת כשרון גדול. היא מצאה את עצמה ב"בראבו" ומאז היא רוקדת אצל מכבי ומבלה במועדונים. קבלו את רונה נאמן.

11/06/2007
ראשי · חדשות · רוקדת עם כוכבים - רונה נאמן
רוקדת עם כוכבים - רונה נאמן

לפני הכל, תסתכלו על התמונות. עכשיו, אחרי שהתלהבתם, אנחנו שמחים לספר לכם שהיופי החלומי הזה הוא של רונה נאמן, מהוותיקות והבולטות בלהקת המעודדות של מכבי תל אביב.


רונה,
בת 19, כבר 5 שנים רוקדת על הפרקט של היכל נוקיה והיא ממש לא מתעייפת. "ריקוד זה האוויר שלי לנשימה. ימי חמישי הם טירוף בלתי נשכח, סיפוק אדיר שאי אפשר לבטא במלים, רק בריקודים".


כילדה היא הלכה עם אמא שלה ועם שירן, חברתה הטובה שאף היא רוקדת כיום בלהקה, לתוכנית הכשרונות הצעירים "בראבו", שם פגשה והתאהבה בכריזמה של מנהלת הלהקה, לימור שולב.

ממתעמלת קרקע היא הפכה לרקדנית אדירה. רונה הראשל"צית רצה נון-סטופ, מדגמנת ביום ומברמנת בלילה. כשהיא לא עובדת היא מבלה במועדונים ובדאנס-ברים. כשתהיה גדולה רונה רוצה לעסוק בדוגמנות ומתה לגלות את עולם הבמה.


אגב, אין לה חבר (ועכשיו כולם ביחד: מה??!!). כמעט כמו כולן היא מבהירה שאנתוני פרקר היה הכי נחמד במכבי, ובונה האחרונה היא היתה מאוד מרוצה מהלוק של סימאס יאסאיטיס. ומה היית לוקחת לאי בודד? "קרם הגנה וספר 'איך לשרוד באי בודד'".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×